Wpis z mikrobloga

Moje konto padło ofiarą włamania. Niestety moje hasła/loginy wyciekły w związku z ostatnim wyciekiem danych, jest w tym część mojej winy, nie zbyt dobrze zabezpieczyłem swoje konto. Ktoś włamał się na moje konto @radek12574 (nazwa ustawiana w podstawówce jbc ( ͡° ͜ʖ ͡°)) i wstawił niedozwolone treści. Napisałem apelacje, zamieściełm dowody włamania i poprosiłem o pomoc w odzyskaniu konta - administracja okazała się niezwykle pomocna, napisała co mam zrobić tj. zmienić hasło i dodać weryfikacje dwuetapową. klik Niestety nie mogłem tego zrobić, bo nie miałem dodanego numeru telefonu, co też napisałem, administracja ku mojemu zdziwieniu sama go dodała. Spoko, telefon dodany, hasło zmienione, weryfikacja dodana. Odpisałem im przedwcześnie dziękując, że wszystko gotowe. klik2 Po kilku mailach i paru dniach pisania, w celu odzyskania konta na końcu dowiedziałem się, że jednak mi go nie odblokują XD klik3 powód? Nie są w stanie zweryfikować, że to faktycznie ja, a nie ten niedobry włamywacz. Moje kolejne prośby, że przecież początkowo była intencja odblokowania konta spełzła na niczym klik4, bo nie zweryfikują... Zaproponowałem więc solidną weryfikacje, logowanie z adresu ip na którym logowałem się sprzed 2 laty jak jeszcze mieszkałem w domu rodzinnym i szybka zmiana zdania ze strony administracji, jednak nie odblokują bo złamałem regulamin XD klik5 za to zaproponowali mi multi konto ( ͡° ͜ʖ ͡°) klik6
Jak zadawałem pytania, dlaczego kazali mi najpierw zweryfikować zbanowane konto, potem by napisać, że nie są w stanie zweryfikować czy to ja, a jak zaproponowałem weryfikację to jednak też nie są w stanie go odblokować bo złamałem regulamin, to nie uzyskałem żadnej odpowiedzi.
Jestem/byłem zwykłym szarym mirkiem, który od czasu do czasu zaplusował jakieś rozdajo czy śmieszne obrazki, czasami wdałem się w kulturalną dyskusje, ale nigdy w żaden sposób nie podpadłem administracji. Nie złamałem regulaminu, nawet nikogo z nich nie obraziłem, a tu tak człowieka traktują.
Nie zależy mi na innym koncie, tamto było sentymentalne, mam jeszcze nadzieje, że może je odblokują, a jak nie to będzie pora żeby się z wami pożegnać mirki i mirabelki.


#wyciekdanych #patologia #moderacjacontent
radek12574_2 - Moje konto padło ofiarą włamania. Niestety moje hasła/loginy wyciekły ...

źródło: maxresdefault-8-1024x576

Pobierz
  • Odpowiedz