Wpis z mikrobloga

Miałem sprawę do załatwienia wczoraj na mieście i normalnie ręce mi opadły. Widziałem kobietę prowadząca wózek z dzieckiem drugie takie ze 4letnie szło obok a mama paliła takiego peta grubego i chuchala na tego małego dzieciaka. Obudziłem się dziś i nie mogę tego przetrawić. Dodam tylko że akcja odbywała się w pobliżu Zakładu Karnego reszty się tylko domyślam.

#madki #patologiazmiasta #p0lka
  • 8
@JanuszPDM że dwa miesiące temu oglądałem film z mojej komunii. zdajesz sobie sprawę że w pokoju gdzie było z 20 osób dorośli palili papierosy nie zważając na dzieci? takie to były czasy
@maszy666: Zgadza się ale świat poszedł do przodu media uświadomiły ludziom że takie rzeczy są złe tylko niektórzy mają to w nosie. Pamiętam w podstawówce nauczyciele jarali normalnie na przerwach w salach. Pokój nauczycielski to się wejść nie dało.
@JanuszPDM ja też palę, dzieci nie mam, ale zawsze jak mijam ludzi z kiepem w ręce to staram się by dym nie leciał w jego stronę, jednakże trzeba brać pod uwagę że są ludzie którzy na to uważają, osobiście uważam że to taka patologia bo jak inaczej to nazwać?
@JanuszPDM: dobrze że taki strażnik moralności jak ty martwi się petem a nie ojcami alkoholikami okladajacymi dzieci i babe , jak dobrze że zwracasz uwagę na taka okrutna przemoc jak palenie peta na zewnątrz
@Linnior88: Ja pier... widziałem co widziałem i to opisałem mam każdą historię kończyć" Noooo ale oczywiście ojcowie pijacy są to nie tylko matki" No ale widzę że p0lka p0lke obroni.