Wpis z mikrobloga

Jest hype na #diablo4. Nigdy nie grałem, gra mi sie podoba ale jednak jest za droga dla mnie i myślę, że skuszę się jak będzie na promce. Wpadłem na pomysł, żeby ograć poprzednie części i mam pytanie odnośnie #diablo2resurrected. Czy jeśli nie chce wydawać ok. 170 zł na odnowioną wersje diablo 2 to lepiej kupić sobie zestaw kluczy diablo 2 + dlc za około 15 euro i grać w starą wersje? Czy resurrected to jest taki must have czy po prostu boost grafiki i overall nie jest to aż tyle warto i będę się tak samo bawił na starej wersji?
  • 14
Czy jeśli nie chce wydawać ok. 170 zł na odnowioną wersje diablo 2 to lepiej kupić sobie zestaw kluczy diablo 2 + dlc za około 15 euro i grać w starą wersje?


@wap_eeL: Nie warto. Pomijając, że oryginalne Diablo 2 działa na 800x600 to Resurrected jest #!$%@? perfekcyjnie i bardzo mi się podobało zdanie z jakiejś recenzji: "dokładnie tak zapamiętałem Diablo 2 jako dzieciak"
@wap_eeL to D2 ma jakieś DLC? Nic o tym nie wiem ;). D2 bez Resurrected aktualnie nie ma sensu, tylko D2R. I jak już ktoś napisał często są na niego promki, jeśli chce Ci się zaczekać żeby zaoszczędzić ze stówkę to zaczekaj, co kilka tygodni trafia się jakaś promka.
@Stormweaver zgodnie z definicją DLC to dodatkowa zawartość do pobrania przez internet. LOD był wydany normalnie na płycie jako rozszerzenie D2 i trzeba było iść do sklepu i go sobie kupić żeby ograć. LOD nie spełnia warunków bycia DLC, a poza nim D2 nie miało nigdy żadnego innego dodanego contentu. Zatem: D2 nigdy nie miało DLC ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zatem: D2 nigdy nie miało DLC ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Kaczorra: to były te piękne czasy gdzie gry dostawały pełnoprawne dodatki a nie jakieś gówniane DLC. Jak czytam że już dwa DLC do D4 zaplanowane to dobrze wiem że wycięli po prostu część gry i teraz z łaską za dodatkową opłatą ją rzucą a przehypowani fani będą uszami klaskać.

@wap_eeL starego D2 nie kupuj, nie ma sensu.