Wpis z mikrobloga

Ja mam takie małe pytanie do wyborców #konfederacja i #mentzen jak wam nie wstyd popierać takie zgrupowanie. W ciągu ostatnich dwóch dni odwalili dość sporo. Najpierw wczoraj wstrzymali się lub głosowali przeciw szybszemu przystąpienia Ukrainy do NATO by dziś ogłosić, że socha będzie startować z ich listy. Czy wam już naprawdę na łeb walnęło by głosować na takie zgrupowanie?
#polityka #bekazprawakow
Pobierz rezydenttomek - Ja mam takie małe pytanie do wyborców #konfederacja i #mentzen jak wa...
źródło: IMG_2867
  • 49
@rezydenttomek: Nie mam żadnego problemu z Justyną Sochą, z racji że w 100% popieram jej poglądy, i z pewnością popieranie Konfederacji jest najlepszym aktualnie wyborem jeśli chodzi o politykę, na pewno na nie zagłosowałbym na lewicowych zamordystów z nowej lewicy którzy, gdyby nie wojna, to do dzisiaj apelowaliby o zamykanie w domach niezaszczepionych, hołownię i jego czwartą;) siłę który chce likwidacji gotówki, i na skompromitowanego tuska, bo takowy miał już 7
@rezydenttomek: Jak będą zdesperowani, albo wprowadzą ultra Stalinizm już po Putinie i będzie tam rządził siermiężny czerwonoarmista to to zrobią. Bo albo będą wtedy nie mieli nic już do stracenia albo będą uzbrojeni po zęby od Chinczyków że stać ich na to będzie.

Dziś Rosja jest za słaba by walczyć z całym NATO ale jak dojdzie centralne sterowanie gospodarką rodem z bolszewii i Chiny nie ogarną pokoju w Europie to będą
@Aik32fr45yd: ty masz teksty jak te kowidziaki "CHCECIE MIEĆ TU DRUGIE BERGAMO", tylko ty pleciesz o siedzeniu w okopach. Nie wstyd ci?
Niczym się nie różnicie od wyborców PiS czy PO, oświeceni konfederaci. Próbujecie sobie tłumaczyć, że taka Socha jest super, a to taka Godek tylko ruda.
@let_it_be: Już siedzą polscy ochotnicy w okopach na Donbasie. Różnica jest taka że dziś nie ma Ukrainy w NATO i ochotnicy niech sobie robią co chcą, ich życie ich sprawa. Natomiast z Ukrainą w NATO siedzielibyśmy i ja i ty być może w jednym okopie dzięki ustawie o obronie ojczyzny i art. 5 NATO. Już Kaczor z Donaldem o to zadbają ¯\(ツ)/¯

https://wykop.pl/link/6932753/piszemy-do-poslow-ktorzy-glosowali-nad-ustawa-o-obronie-ojczyzny
@let_it_be: No i co z tego ?

Wchodziliśmy do UE, która nie była zlewaczałą organizacją a USA była jeszcze supermocarstwem więc trzymali Amerykanie rękę na pulsie.

Dzisiaj sytuacja się robi chwiejna i niekorzystna dla nas a polska klasa polityczna z popisu robi dokładnie wszystko by się to zawaliło nam na łeb.