Wpis z mikrobloga

Afera z p0lką w Grecji pokazuje jak zazwyczaj wyglądają fabuły gówno romansideł typu „365 dni” w rzeczywistości XDD P0lka pojechała do egzotycznego kraju, została porwana, ale historia nie kończy się piękną miłością, tylko porzuceniem gdzieś w rowie z dziurą w dupie xd
#p0lka #afera #grecja
  • 74
  • Odpowiedz
@alteron: o czym ty mówisz typie. Z takim podejściem to dosłownie podróże wszędzie pewnie skomentujesz "no sami się prosili" skoro już greckie wyspy do dla ciebie za duży hardcore xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
  • Odpowiedz
@Kantar od kiedy Grecja stała się hubem dla nielegalnych imigrantów to greckie wyspy stoją pod bardzo dużym znakiem zapytania, niestety Włochy również. Na takiej Sycylii w miastach kręci się bardzo dużo takiego elementu. Obecnie jestem w Bari i też na razie jestem sceptyczny, zobaczymy. oczywiście swojej różowej nie mam zamiaru spuszczać z zasięgu wzroku.
  • Odpowiedz
@serniczek_z_rodzynkami no ale skąd mam to wiedzieć, bo Ty tak mówisz ( ͡° ʖ̯ ͡°)( ͡º ͜ʖ͡º) pewnie tak jest skoro się wypierasz, a jest tak pewnie na ????100% przeproś że wogole muszę Ci to uświadamiać.
( ͡ ͜ʖ ͡)jesteś p0lak to pewnie jesteś męską dziwą.
  • Odpowiedz