Wpis z mikrobloga

@mieszczanski_trubadur: Guzik zrobisz pajacu jeden a twoje nazistowskie teksty na wykopie zostaną szybciej zapomniane niż myślisz. Dyktator się znalazł - zakazać ojkofobii, sypiania Polek z obcokrajowcami, wymóg minimum 4 dzieci albo co? Więzienie? Jak już to dla Ciebie antyspołeczno szumowino za te toksyczne, nienawistne teksty co tu wysrałeś na wykopie.
@Eskim0s: oczywiście że może jeśli tylko jest jakiś wspólny mianownik światopoglądowy, a jest ich całą masa. Po raz kolejny pokazujesz, że albo jesteś trollem albo delikatnie ujmując nie jesteś zbyt mądry.
@OlFunkyBastard: nie może, skoro definicja temu przeczy.
Nawet jak masa ludzi coś twierdzi, nie znaczy że jest prawdą, zgodne z aktualnymi zasadami...
Odwołujesz się do argumentum ad populum i argumentum ad numerum, a to błędy poznawcze.
A jeżeli czyjeś zdanie jest zgodne z błędem poznawczym (jakimkolwiek) to znaczy że jest błędne, sprzeczne z faktami.
@OlFunkyBastard: W sumie rzeczy, które łączą wszystkich chrześcijan jest bardzo mało. Chyba tylko tyle, że jest bóg i coś potworzył, a potem to już czy interpretować coś tak, czy śmak, co zostało dopisane przez ludzi, jak interpretować.

Ja osobiście nie nazywałbym tego ideologią, ale co kto lubi xd
Nawet jak masa ludzi coś twierdzi, nie znaczy że jest prawdą, zgodne z aktualnymi zasadami...


@Eskim0s: znów wyskakujesz z jakimś oczywistym banałem grze wydaje ci się że coś nim udowadniasz.

nie może, skoro definicja temu przeczy.


@Eskim0s: https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Ideologia

Nie przeczy.

Odwołujesz się do argumentum ad populum i argumentum ad numerum, a to błędy poznawcze.


@Eskim0s: to, z zachęcam cię do zrobienia testów na inteligencję nie jest po to by
Ja osobiście nie nazywałbym tego ideologią, ale co kto lubi xd


@fervi: ja sam raczej nie korzystam też z określenia ideologią LGBT bo sugeruje ono, że jest w tym jakaś głębia, której tam nie ma. To co obserwujemy nazwałbym raczej modą na LGBT.

Jednak sama użycie słowa "ideologia" w tym kontekście nie jest błędne. To nie pierwsza taka moja dyskusja z Eskim0sem i na prawdę nie wiem czy to tak wytrwały
@OlFunkyBastard: Moda na LG raczej nie ma, B też nie. A reszta to metafizyka dla mnie, ale chyba badania potwierdzają możliwość bycia trans.

W sensie nie to, że gówniarze nie bawią się w bycie homoseksualistami. Mówimy tutaj o tym, że ktoś w ogóle nie czuje pociągu do płci przeciwnej, tacy ludzie są, tak samo jak zwierzęta.
Moda na LG raczej nie ma, B też nie. A reszta to metafizyka dla mnie, ale chyba badania potwierdzają możliwość bycia trans.


@fervi: ja tu nie koniecznie mówię o byciu którąś z liter. Tylko o to kto się bawi w głupoty typu zamki? Jest to albo młodzież albo aktywiści, którzy mają w tym jakiś interes. Tak jak moje pokolenie miało na swój głupi okres w życiu mode na rap, graffiti, deskę
@OlFunkyBastard:

znów wyskakujesz z jakimś oczywistym banałem grze wydaje ci się że coś nim udowadniasz.

Przedstawiam błąd poznawczy, błąd logiczno-językowy.

Nie przeczy.

A jednak przeczy:
https://pl.wikipedia.org/wiki/Ideologia_LGBT

Ideologia LGBT, ideologia gender, rzadziej homoseksualna propaganda, homopropaganda – określenia używane w mediach i politycznych wypowiedziach związane z populistyczną retoryką anty-LGBT.

Dziennikarka działu ekonomicznego Ana Campoy jest zdania, że to, co nazywane jest ideologią LGBT lub ideologią gender, w gruncie rzeczy nie spełnia kryteriów ideologii.
To czemu ciągle wygrywam dyskusję?


@Eskim0s: właśnie o to chodzi, że pieprzysz o czymś o czym każdy wie. Co niekoniecznie jest związane z tematem i wydaje ci się przez to, że coś objaśniasz coś tłumaczysz. Ta wygrana jest tylko w twojej chorej głowie. I dopiero jak zaczęliśmy rozbijać dyskusję na najbardziej podstawowe składniki zacząłeś powolutku dochodzić do sedna sprawy bo po chwili znów odpłynąć.

Jesteś kaleką intelektualnym i po raz kolejny
@OlFunkyBastard:

Ta wygrana jest tylko w twojej chorej głowie

To nie mój wymysł, że nikt nie potrafi podważyć czegokolwiek co ja napisałem :)

Podałem logiczny wniosek że LGBT nie spełnia definicją tego, aby należeć do ideologii.
Na poparcie tego, podesłałem źródło, definicje, szczegółowy opis.
Co Ty zrobiłeś?
Zignorowałeś to, podając swoją opinię bez żadnego poparcia jej, a zatem próbujesz NAUKOWE źródło, a więc wiarygodne podważyć swoją opinią... robisz więc dosłownie to