Wpis z mikrobloga

Bądź zwolennikiem opozycji ( )

Usłysz, że dentysta będący członkiem obecnie rządzącej partii mówi, że należy myć zęby po posiłku.
Mów, że to nieprawda bo to pisowiec.
Twierdz, że myślisz samodzielnie i nie ulegasz propagandzie i fanatyzmowi. Ty jesteś mądrzejszy i walczysz o prawdę.
Jeśli ktoś zasugeruje absurd takiego myślenia, to staraj się aby zwolnili go z pracy, a jego dzieci były szykanowane w szkole.


#przemyslenia #pis #neuropa #bekazlewactwa #bekazpisu #fanatyzm #propaganda #opozycja #tusk #kaczynski #po #lewica #dyskryminacja
N.....n - Bądź zwolennikiem opozycji (✌ ゚ ∀ ゚)☞  

Usłysz, że dentysta będący członki...

źródło: 8408cd0bc9ab75e12f90b6e57fa4209b_720

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
dla 6 milinów ludzi głosujących na PIS

@Nostrian:

Gwoli scislosci. to bylo 8 mln.

A co do Twoich rozwazan. Proponuje podyskutowac z szympansem zeby zaczal jesc nozem i widelcem. Szympanse to dosc inteligntne zwierzaki ale obawiam sie ze sie a tym polu nie dogadacie.

NIestety ale podobnie jest z pisem i jego wyborcami. Jak masz sie dogadac z kims do kogo zadne merytoryczne argumenty nie trafiaja? On ma zawsze racje a
  • Odpowiedz
@gorzki99: Kto jest człowiekiem z jakim można poważnie rozmawiać? To Morawiecki i szerzej dość duże kręgi ludzi z trzeciego szeregu PiS. To Suwerenna Polska Zbigniewa Ziobry jest odpowiedzialna za reformę sądownictwa i to ona reprezentuje skrajne skrzydło "zjednoczonej prawicy" tak samo jak kilka mniejszych części składowych.

Morawiecki ma z Ziobrą istną kosę tak samo jak z Macierewiczem i oni się wzajemnie może nie nienawidzą ale nie znoszą. To nie jest monolit,
  • Odpowiedz
@Nostrian Największym złem to jest jednowladztwo.
Nie ma co udawać, że ZP to jest konglomerat partii. To jest ten sam beton tylko te przybudówki są zrobione po to żeby taki Ziobro czuł, że też ma coś swojego.
Wiadomo, że było dużo mankamentów w 2007-2015, ale teraz to grubo idzie. W koalicji zawsze trzeba iść na jakieś ustępstwa, a teraz wszystko przechodzi. Legislacyjna gorączka. PiS dwa razy rekord ilości uchwalonych ustaw w roku
  • Odpowiedz
o co mnie martwi, to brak zrozumienia po stornie opozycji, że wygrana PiS nie była "wypadkiem przy pracy"


@Nostrian: Zalezy ktora wygarna. Pierwsza wygrana wynikala niejako z tego ze ludzie chciale zmian. Zdarza sie, po to sa wybory.
Ale druga wygrana nie byla zadnym wypadkiem czy przypadkiem. Ludzie swiadomie wybrali pis ponownie. A dlacego? Anodlatego ze takie mamyspoleczenstwo. pis zaczal rozdawnictwo a ludzie zaceli dostawac pieniadze za ic. Temu spoleczenstwu tak
  • Odpowiedz
@gorzki99: Powtarzasz zbiór poglądów jakie sprawią, że PiS wygra następne wybory parlamentarne.

Po pierwsze to PO na kilka miesięcy przed wyborami parlamentarnymi jakie wygrał PiS w ostatnich tygodniach swoich rządów złamało prawo i obsadziło o dwóch sędziów trybunały konstytucyjnego więcej niż miało prawo. Kryzys zaczął się od tego, że PiS nie uznał ich za legalnych sędziów po wygranych wyborach i wybrał swoich. Zapominasz o tym. Po drugie, dlaczego uważasz, że jak
  • Odpowiedz
Musisz zrozumieć, że PiS nigdy nie zniknie i on zawsze będzie w polskiej polityce i ma prawo uczestniczyć w życiu publicznym i jego postulaty muszą być uwzględnione.


@Nostrian: Ja to rozumiem duzo lepiej niz Ty. I duzo lepiej wyciagam wnioski. Ogolnie to nie lubie sie chwalic ale nie masz zielonego pojecia o czym piszesz.
  • Odpowiedz
@gorzki99: W czym nie mam pojęcia?

PiS ma swoje argumenty i brzmią one dla mnie dość przekonująco w wielu kwestach, to nie jest grupka wariatów. Natomiast PO wciska ludziom bajkę, że było super, było pięknie i przyszedł PiS i psuje. Wybierzcie nas znwou to wrócimy do 2010 i będzie fajnie.

Nie, nie będzie. Jaki jest plan na Polskę bo ja widzę nawiną wiarę, że UE sypnie kasą i będzie supcio. Nie,
  • Odpowiedz
PiS ma swoje argumenty i brzmią one dla mnie dość przekonująco


@Nostrian: No to zakonczmy dyskusje w pokoju. Jak dla Ciebie jest super rozwalanie sadow. uwalenie trojpodzialu wladzy to nie tyle ze sie nie dogadamy - rozmawiamy za zupelnie innych poziomach wiec dgadanie nie wchodzi w gre.
  • Odpowiedz