Wpis z mikrobloga

  • 203
@gorzki99 no #!$%@? mówicie ze piractwo to kradzież no to ok XD jak se chcecie nie

Ale on płaci i też złodziej XD oni dosłownie mają z niego pieniądze tylko ma taniej widocznie jest biedny i go nie stać
przecież to jakaś parodia

korpo ma szczęście że takie fajnopolaki jak ty istnieją, przynajmniej ktoś ich broni w internecie XD
  • Odpowiedz
Czyli kilka lat kradles a teraz zdziwienie ze dalej nie mozesz? p0lactwo motzno.


@gorzki99: jak kilka lat kradł, to Ci od których kradł już pewnie nic nie mają? jesteś w stanie wskazać straty jakie ponieśli, ponieważ obejrzał je na ich platformie a nie filmiki-info.net?
  • Odpowiedz
Ale on płaci i też złodziej XD oni dosłownie mają z niego pieniądze tylko ma taniej widocznie jest biedny i go nie stać

przecież to jakaś parodia


@visas: No zlodziej pomimo ze placi. Ale zeby byla jasnosc - ja nie oceniam czy to dobrze czy zle. Nazywam rzeczy po imieniu.

Upraszczajac maksymalnie jak sie da. Bilet do kina dla osoby doroslej kosztuje 30pln a dla dziecka 10. Jak osoba dorosla wejdzie
  • Odpowiedz
jak kilka lat kradł, to Ci od których kradł już pewnie nic nie mają? jesteś w stanie wskazać straty jakie ponieśli, ponieważ obejrzał je na ich platformie a nie filmiki-info.net?


@malinq: A co to ma do rzeczy? Jak Ci z chaty bede podpierdzielal jedzenie w taki sposb ze nie zauwazysz to nie jestem zlodziejem?
  • Odpowiedz
jak przejdę na czerwonym to też kradnę? bo przecież jest zakaz xD


@podjad3k: Zakaz jest. I jak CIe zlapia to zaplacisz mandat. NIe bardzo jednak wiem w jaki sposob wykorzystujesz czerwone.
Korzystasz z tego ze nie czekasz ale samo siwatlo ma to we dupie. Bardzo glupie pytanie zadales.
  • Odpowiedz
A co to ma do rzeczy? Jak Ci z chaty bede podpierdzielal jedzenie w taki sposb ze nie zauwazysz to nie jestem zlodziejem?


@gorzki99: jak nie zauważę, to i tak stracę co będzie można wykazać empirycznie. Powiedz mi jak traci Netflix na tym, że film jest oglądany z innego IP albo kopiowany i udostępniany dalej?

Nie rozróżniasz pojęcia kradzieży od łamania regulaminu, a pchasz się w dyskusję.
  • Odpowiedz
jak nie zauważę, to i tak stracę co będzie można wykazać empirycznie. Powiedz mi jak traci Netflix na tym, że film jest oglądany z innego IP albo kopiowany i udostępniany dalej?


Nie rozróżniasz pojęcia kradzieży od łamania regulaminu, a pchasz się w dyskusję.


@malinq: Serio az tak proste rzeczy trzeba tlumaczyc:
Abo netflixa kosztuje X
Zalozmy ze jest kraj gdzie nikt nie kradnie.
Wykupiono 1M abonamentow wiec dochod netflixa wynosi 1MX
  • Odpowiedz
@gorzki99: to by miało sens gdyby w każdym kraju ustawo był narzucony obowiązek posiadania netflixa przez jakąś część społeczeństwa. Jak udowodnisz, że w Polsce powinno netflixa posiadać 6, a nie 5 milionów osób?

Kradzież polega na przejęciu własności od osoby A do osoby B. W przypadku piracenia filmów czy łamania regulaminu nie zachodzi taka sytuacja. Równie dobrze możesz to nazywać morderstwem i gwałtem. Jak nie znasz definicji najprostszych przestępstw to Ci
  • Odpowiedz
@wszystkieNazwyZajete: da się bo na torrentach jest wszystko do ściągnięcia w minutę, nie da się płacić mniej niż chce dostawca usługi. Bardzo dobrze bo kradzież do 500 to wykroczenie, a oszustwo to przestępstwo :)
  • Odpowiedz
@malinq: Czym zatem jest nielegalne korzystanie z cudzej wlasnosci?

Przez to ze jest nielegalne wlasciciel nie dostaje pieniedzy.

Ma mniej niz powinien miec gdyby korzystanie bylo legalne.

Gdzie sie podziala roznica? Krasnoludki czy jednorozce zjadly?

Ano zlodziej ma w portfelu te pieniadze ktore powinien miec wlasciciel na koncie.

Bardziej obrazowo juz nie potrafie.
  • Odpowiedz
Ma mniej niz powinien miec gdyby korzystanie bylo legalne.


@gorzki99: I ma dokładnie tyle samo, jak ktoś kto korzysta nielegalnie, nie skorzysta w ogóle, albo skorzysta z innego serwisu.

Gdzie sie podziala roznica? Krasnoludki czy jednorozce zjadly?


różnica jest czysto hipotetyczna, przecież sam użyłeś słowa

Ma mniej niz powinien miec gdyby korzystanie bylo legalne.


Nie jesteś w stanie udowodnić, że gdyby nie korzystał nielegalnie to korzystałby legalnie, bo taka zależność nie
  • Odpowiedz