Wpis z mikrobloga

@glos_ze_zlewu: Wiele osób wykonywało podobny zabieg - z różnym rezultatem. Nikt Ci nie powie jak będzie w Twoim przypadku. Nie spróbujesz nie przekonasz się; alternatywnie możesz się wstrzymywać licząc, że kiedyś ktoś określi na jakiej zasadzie typowane są konta do deportacji. To może stać się już jutro; albo za tydzień; może za rok a może nigdy.
  • Odpowiedz
@Yarizu: No racja, raczej daleki byłem od takiego kroku bardziej chciałem zabić ciekawość czy ktoś tutaj z towarzystwa może się podjął już kupna :p Bo zdaje się 150 zł taniej wychodzi w pesos. Swoją drogą ceny gier AAA nieźle odlatują.
  • Odpowiedz
@glos_ze_zlewu: Całkowicie rozumiem. Sam do niedawna wstrzymywałem się z przeprowadzaniem jakichkolwiek transakcji na Steam z nadzieją, że jakieś nowe informacje ujrzą światło dzienne. Z drugiej strony z tego co widzę gra, którą chcesz kupić ma mieć premierę dopiero za 2 miesiące; zawsze zastanawiałem się nad powodem dlaczego ludzie skorzy są do kupowania gier z takim wyprzedzeniem (to trochę tak jakbym zapłacił w piekarni za chleb, który mam otrzymać w przyszłym tygodniu
  • Odpowiedz
@Yarizu: No jasne, a co do preorderów to sam się musiałem na własnej skórze przekonać, że Remember - no pre-orders to złota zasada której trzeba się trzymać xD i wcale nie kupiłbym w preorderze Starfielda bo to jest akurat kot w worku wybitnie, bardziej miałem na myśli kupno już po premierze.
  • Odpowiedz
@benkenobi1111:

w Gamepassie za darmo


Nie za darmo, bo trzeba zapłacić abonament za Gamepassa W cenie 4-5 abonamentów masz grę na koncie na wyłączność (licząc w peso). Poza tym wolę jedną grę na koncie w którą będę grał niż dwieście na pół roku z których i tak co najwyżej zagram w dwie. Gamepass jest fajny (szczególnie za 4 zł) ale nie wpisuje się w 100% potrzeb rynku. I tak, ludzie są
  • Odpowiedz