Wpis z mikrobloga

Trzymcie kciuki mirki i węgierki #pdk bo stresik motzno. OP siedzi i zakuwa do białokołnierzykowej rządowej fuchy o którą ma jutro video-rozmowę rekrutacyjną* więc trzeba przyswoić masę fraz i słów kluczowych żeby jutro gładko pyerdolić farmazony ( _)
Kamera jest, oświetlenie konferencyjne jest, dwa piwka 7,5% są, zostało już tylko się naumieć i nie umrzyć z nerwów przez 30-40min odpowiadania na pytania z doopy. Eh, wyrwanie się z kołchozu przez introwertusa antyspołeczniaka to jest yebany maraton tortur ułożonych przez normicki dynamiczny HR...

*to już 3 etap rekrutacji

#zalesie #pracbaza #uk #fobiaspoleczna
purrminator - Trzymcie kciuki mirki i węgierki #pdk bo stresik motzno. OP siedzi i za...

źródło: screen

Pobierz
  • 23
@Ag90: 1. etap to statement na 500 słów (oceniany w skali punktowej), 2. etap to test wielokrotnego wyboru online (oceniany w skali punktowej), 3. etap to ten interview (oceniany w skali punktowej), później już "tylko" referencje, referral i tona papierkologii. A wszystko w imię roboty za 28,1k rocznie. Yebana dystopia... ()
@energy_drink: Ament. Choć i tak, fajnie by było gdyby rekrutacja była prowadzona sprawnie i z RiGCzem a nie w formie normickiego maratonu. HRom z nudów już kompletnie odpyerdala i rekrutacja którą można ogarnąć w 3 tygodnie trwa kilka miesięcy. Wszystko po to żeby Aneta i z inną Martyną mogły wyprodukować nadprogramową stertę papierzysk i raportów z których i tak chooy wynika.
Przecież to okolice minimalnej o.O W lidlu więcej zarobisz.


@depish: bo to "goła" pensja do której dochodzi masa premii i dodatków, realnie wychodzi znacznie więcej. A druga sprawa że robota polega na pierdzeniu w stołek, generalnie coś na kształt polskiego UP. Siedzisz, siorbiesz kawusię, ogarniasz 3-10 petentów na 8h zmianę, fajrant.

A ja do roboty w it za kilkukrotnie więcej jedna rozmowa i decyzja czy biorą czy nie. #!$%@? to jest
@Ag90: w skali 0-10 gdzie:
0 oznacza zero potknięć i perfekcyjną prezentację odpowiedzi, a
10 oznacza rasistowski monolog, a przy tym hailowanie jedną ręką i bicie kobiety drugą,
daję sobie mocne 9 xDDDDDDD
Wprawdzie mam duuuużą przewagę punktową po 2 pierwszych etapach ale staram się być realistyczny: nie udało się, zeżarł mnie stres. A czy to wystarczy żeby z łącznej ilości pkt się załapać? Na dniach się dowiem.

Nie dla socjofobika
w skali 0-10 gdzie:

0 oznacza zero potknięć i perfekcyjną prezentację odpowiedzi, a

10 oznacza rasistowski monolog, a przy tym hailowanie jedną ręką i bicie kobiety drugą,

daję sobie mocne 9 xDDDDDDD


@purrminator XDDDD

Bycie bardziej dynamicznym nic nie zmienia, jak człowieka stres zżera ( ͡° ʖ̯ ͡°) Jedyna porada to po prostu częściej chodzić na rozmowy rekrutacyjne - z czasem się przyzwyczaisz i się będziesz już wtedy
@Ag90: no właśnie dokładnych terminów nie ma, pełne yolo. Może jutro, może za 4 dni a może za 2 tygodnie ¯\(ツ)/¯ Tak zresztą było ze wszystkimi etapami. I to ponoć w tym miejscu norma od wielu lat.
Mnie osobiście to nie dziwi nic a nic - dokładnie tego oczekuję po działaniu administracji państwowej xD
próbuj i aplikuj dalej! W końcu się uda


@Ag90: wiesz, z jednej strony fajnie że uważasz mnie za regular-tier normika. Z drugiej to trochę frustrujące kiedy ludzie wokół udają że rzeczy poza twoim zasięgiem są t o t a l n i e do zrobienia... Również jeśli to tylko niegroźna i totalnie kurtuazyjna próba bycia miłym.
Nie, nie uda się. Wracam na swoje miejsce żeby nadal być sobą. Fajnie było poudawać
@purrminator been there, done that. wiesz ile czasu mi zajęło, żeby dostać pierwsza pracę biurowa w UK? prawie 3 LATA. Mialam totalne zero odzewu, dopiero jak zrobiłam tutejsze kwalifikacje (GCSE i kurs level 3), to łaskawie zaczęli się pracodawcy do mnie odżywać i zapraszać na rozmowy.

Pragnę zauważyć, że zabrnales już daleko, przeszedłeś kilka etapów. A to oznacza, że szanse masz i to spore.

Btw, rynek pracy na entry level prac biurowych