Wpis z mikrobloga

@visez trochę to właśnie wyglada jakby była przyzwyczajona do tego ze jej się nic nigdy nie wydarzyło i myślała ze tak będzie zawsze. No bo jesteś sama z 5 nieznajomymi chłopami i się jednak nie boisz XD? Pamietam ze raz jechałam pociągiem i do przedziału gdzie siedziałam sama weszło 3 wstawionych typów. Zwiałam jak najszybciej się dało do innego przedziału, no błagam.
jakby była przyzwyczajona do tego ze jej się nic nigdy nie wydarzyło i myślała ze tak będzie zawsze. No bo jesteś sama z 5 nieznajomymi chłopami i się jednak nie boisz XD?


@euphoriatears: Polska jest ogólnie takim krajem żę się nie trzeba bać (i dobrze), tylko propaganda medialna robi z Polaków właśnie takich ciapaków czy innych Nigeryjczyków przy których wypada się bać.
  • 11
@visez no dziewczynom brakuje często podstawowego instynktu samozachowawczego przez to że w Polsce kult witaminki jest tak silny, że nawet typy spod ciemnej gwiazdy często kobiecie odpuszczą, najwyżej rzucą jakiś niewybredny komentarz. Sam miałem kilka razy sytuację, że idziemy przez park i widzimy grupę ortalionowych rycerzy chlejącą na ławkach w taki sposób, że idąc dalej ścieżką musisz przejść środkiem między nimi - jak idziesz z innym facetem to nawet nie trzeba się
@tyrytyty: No patrz. Taki bezpieczny kraj, a kumpel znajomego uratował kiedyś dziewczynę przed gwałtem w parku. Moja znajoma nie miała tyle szczęścia. Rzeczywiście nie trzeba się bać. A może przypomnieć sprawę gwałtu zbiorowego i morderstwa z południa Polski, o którym było na Wykopie parę miesięcy temu? Bo sprawcy też "śniadzi" nie byli.
@tyrytyty: Bo "gwałco". Możesz pisać sobie, że Polska jest krajem bezpiecznym, bo tu sami biali, ale policyjne statystyki nie kłamią: przez ostatnie dziesięć lat mamy stwierdzonych średnio 1,5 tysiąca gwałtów rocznie. Stwierdzonych - a część kobiet nie zgłasza, bo wstyd, bo nikt nie uwierzy itp.. Pisanie o tym, że w Polsce nie ma czego się bać, to więc dokładanie cegiełki do tych statystyk. I żadne gówno-obrazki tego nie zmienią ;)
  • 0
tylko propaganda medialna robi z Polaków właśnie takich ciapaków


@tyrytyty: czyli skoro tamci są tacy sami jak nasi tzn że nie ma czego się bać. Ta idea często przebija się we wiadomościach idiotek, że przecież w Polsce też gwałcą i zabijają, czyli nie można tak brzydko oceniać ludzi innych "kultur"