Wpis z mikrobloga

Część wykopków ma bekę z Grażyn, ja mam bekę z części wykopków.

"Widzicie jacy są imigranci? Ciapate brudasy tylko gwałcą i zabijają kobiety. Teraz macie niepodważalny dowód, że mieliśmy rację!"

No xd Raz na kilka lat zdarzyła się taka akcja, dlatego taka afera, takich imigrantów jest w #!$%@?, turystek też, a takie akcje mają miejsce sporadycznie. Pewnie w mediach powiatowych częściej trafia się info, że jacyś małolaci kogoś zgwałcili, skatowali, zabili. W mieście obok ostatnio zgwalcili jakiegoś upośledzonego typka, ale przecież nie mieli innego koloru skóry żeby się podniecać.

Jakiś czas temu jakiś typ zakatował dziecko, księża regularnie gwałcą dzieci, małolaci brutalnie poniżają rówieśników, ale wszyscy imigranci są źli, bo gdzieś zgwałcili i zabili Polkę.

Nawet nie dziwi mnie ze PiS ma Was za idiotów i będzie kręcił kampanię wokół imigrantów xd

Teraz połowa Polek nie pojedzie na wakacje do Turcji, bo ich faceci już są zesrani, że jeszcze ktoś wykorzysta im tlenioną ulaną Karyne, bo przecież ciapatemu odbija jak widzi blond, "sam widziałeś Janusz tom Anastazje w TV" xd

#anastazjazgrecji
  • 30
@frequenttraveler: słyszałeś o chrześcijanach uciekających na pontonach którzy potem żyją z socjalu, gwałcą i tworzą przestępcze klany i strefy no go zone w imię Jezusa Chrystusa? XDDD

Lewaczq zabawny jesteś ze swoją utopijną wizją świata, wrogo nastawiona, ekspansywna religia która w swojej książce ma nawet zapisane, że takich jak ty można okraść, oszukać i zabić bo jesteś dla nich nikim. Masz kogo bronić. Czarni też pewnie nie popełniają najwięcej przestępstw? (
@frequenttraveler: klasyczny lewak XD kojarzysz jakieś statki z Polakami które ich ściągały do tej Holandii w setkach tysięcy? Kiedy polacy wywołali jakiś kryzys migracyjny? Ilu polaków dokonywało zabójstw honorowych? Ilu polaków działało w pedofilskich gangach? Ilu Polaków chciało wziąć ślub z dzieckiem? No ale tak Seba z Matim zrobili się fetą i poszli zdziesionować warzywniak i cyk lewacki argument w dyskusji gotowy. XDDDD
mogłeś jeszcze dodać coś o tym że biały heteroseksualny facet szkodzi planecie


@imargam_2137: już myślałem, że odpisze opowi, ale widząc twój komentarz przyznaje mu rację xD
Jeszcze powiedz który kanał na YT/polityk/artykuł kazał ci użyć dokładnie tego typu komentarza.

I jeszcze pewnie głosujesz na konfe.
Strasznie chciałbym zagłosowqc za niższymi podatkami, ale partie definiuje elektorat - ty będziesz wymagał obowiązkowych niedziel w kościele i batozenia gejów. 500+ to pewnie uważasz, że
@moj_wykopowy_login: konfederacja to ruska agentura, gej to taki sam człowiek poprostu kocha osobę tej samej płci, Bosak, Braun i Korwin to żywe memy a islamiści mnożą się jak króliki w przeciwieństwie do zlewaczałego zachodniego społeczeństwa i się z was śmieją frajery bo za kilkaset lat twój prawnuk się będzie bujał w strone mekki. XD
@imargam_2137: a no tak, jak nie przypłynęli pontonem to już można walić w żyłę, srać pod siebie i rodzić dzieci z FAS xd chyba tak tego bronisz bo byś się nie urodził xd nawet terminologię widzę znasz, więc temat wrażliwy xd i ten gang pedofilski fajny - jakby Polak nie był kiedyś przywódcą najeiększego a Polacy co niedziela w kosciele, bo przecież ksiadz by takich rzeczy nie zrobił xd

Seba i
@imargam_2137: osobiste przytyki przeszkadzają gościowi zaczynającemu swoją srakę od lewaków i wymyślonych argumentów, a to dobre xd

Po prostu widzisz że pierdokisz ale jesteś zbyt wielkim Januszem żeby się przyznać. Jak widzisz doskonale rozumiesz o co mi chodzi i probujesz odwrócić kota ogonem, że to niby ja postrzegam cale grupy poprzez pryzmat jednostek, co wysmialem u Ciebie.

Ludzie są różni, w każdej masie są ludzie dobrzy i zli, a muzulmanie są
@frequenttraveler: masz lewicowe poglądy = jesteś lewakiem. Wstydzisz się ich skoro słowo lewak Cię obraża? Twoi koledzy z antify są dumni i sami siebie określają mianem lewaków. Jaś Kapela też chętnie używa tego słowa. XD nie sądzisz że określenie kogoś słowem opisującym jego poglądy to jednak trochę bardziej kulturalne niż sugerowanie że czyjaś matka piła w ciąży? Czy ja posądzam twoją o romans z ciapakiem? No nie a mógłbym. ( ͡
@imargam_2137: mam poglądy centrowe, ale racjonalne podejście do życia w którym ludzie są różni to już lewactwo xd a Ty masz FAS według Twojej wlasnej logiki. Jesteś tym jak postrzegają najbardziej rzucające się w oczy osobniki, co poradzę. Sam taką logikę wyznajesz ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A Polacy nie są odpowiedzialni za taką liczbę przestepstw jak emigrują i wcale nie są jedna z najliczniejszych grup przesteocow w
@frequenttraveler: akurat w UK to mają dobrą konkurencję w postaci twoich inżynierów, naukowców i lekarzy z np Erytrei XDD więc trzymam za chłopaków z Polski kciuki żeby więcej kradli, ćpali i srali pod siebie bo może być ciężko przebić gang pedofili z UK o 20 letnim stażu który takie lewaki jak ty kryły tylko dlatego żeby nie wyjść na rasistów. CENTRYSTO XDDD
imargam_2137 - @frequenttraveler: akurat w UK to mają dobrą konkurencję w postaci two...

źródło: ciapatypleasedontbreakmyheartxd

Pobierz