Wpis z mikrobloga

Szanowni zainteresowani ereceptą na #xanax lub inne #narkotykizawszespoko
UWAGA na mocno reklamowaną ostatnio na Wykopie stronę Kodrecepty.pl - to najprawdopodobniej PHISHING. Założyciel serwisu obiecuje recepty w bardzo niskich cenach, podszywając się pod zarejestrowany podmiot leczniczy. Zagaja nawet na priv do osób udzielających się pod tagiem o pastylce szczęścia.

Po zapłaceniu rzeczonych 29 złotych dostaniecie "receptę z niespodzianką". Możecie już nie odzyskać dostępu do swoich skrzynek mailowych ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
qspy_PL - Szanowni zainteresowani ereceptą na #xanax lub inne #narkotykizawszespoko
U...

źródło: temp_file.png2270500362343027807

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@kestar tak logika podpowiada. Faktem jest natomiast, że jeszcze kilka miesięcy temu erecepty - nawet na Xany - były stosunkowo łatwo dostępne "dla leniwych". Nagle się ucięło. I ktoś postanowił na tym żerować.
  • Odpowiedz
@kestar: a najoplacalniej jest zamowic z cebulki i sie nie meczyc z receptami czy placic psychiatrze za wizyte, ktory i tak wypisze leki. czym innym jest terapia
  • Odpowiedz
@j0shva: Wiadomo, ale raczej chodziło mi o osoby, które nie potrafią na taką cebulke wejść. Trudne co prawda to nie jest, ale też zwykły laik w takich tematach lepiej zeby skorzystal z tego co napisalem
  • Odpowiedz
@kestar No i kasa oczywiście. 29zl jednak kusi, żeby zaryzykować. 29 a 200-300 za psycho magika, to robi różnicę, na tyle, żeby spróbować. Zapewne myślą, że w razie W, stracą tylko parę zł.
  • Odpowiedz
@nikolson: Hmm, a jako że jest to nielegalne to potem nagle jak się dane wszystkie od typa co sprzedawal wysypia do policji, to taka osoba rowniez za zakup pewnie zaliczy wjazd ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@kestar: to juz chyba lepiej isc do psychiatry, nasciemniac o problemach ze snem, lękami np w nocy, napomniec cos o fobii spoleczenj itd. to sie tego trochu dostanie
tylko nie mowic nic o tym co sie bralo i o uzalezniach, bo ja na poczatku sie swojemu psychiatrze wyzalilem, to mi pozniej powiedzial, ze beznodiazepiny nie dla mnie XD
chyba, ze ktos ma zajebistego lekarza rodzinnego. wtedy wizyta za darmo, a ceny
  • Odpowiedz