Wpis z mikrobloga

Ktoś mi wytłumaczy jak to się stało? Cały "Górny Śląsk" wpadł w łapska Kościoła xD
Ogólnie to było mojej żony, zmarł nam syn i po chwili patrzę takie gówno się zrobiło. Tam jeszcze były Kujawy i nagle się połączyły ze Śląskiem i to wszystko się odłączyło od Polski i należy do Kościoła. Czy to możliwe, że coś jej #!$%@?ło po śmierci syna i oddała wszystko w #!$%@?? xD Pierwszy raz się z czymś takim spotykam
#ck3 #gry #paradox
Narcyz_ - Ktoś mi wytłumaczy jak to się stało? Cały "Górny Śląsk" wpadł w łapska Kośc...

źródło: pliu

Pobierz
  • 8
@Narcyz_: chyba raz mi się zdarzyło coś podobnego i wtedy było tak, że powstała wroga frakcja, która złożyła ultimatum, a władca nie czuł się silny żeby z nimi wojować, od razu się poddał
Ale to nie musi wcale być to, trzebaby popatrzeć w historię państwa i tego arcybiskupa, bo może jakaś inna heca
@ovdose w historii państwa jest ze moja zniszczyła tytuł, ale chyba w żadnej wojnie nie brała udziału, biskupa już nie sprawdzę bo ten tytuł dostała jakas babka ale ja zabiłem, żeby zobaczyć co się stanie xd a wcześniej patrzyłem na historię żony to pisało tylko chyba że przestała być księżna i chyba tyle
@Gofer12: inny styl grania
Mi się CK podoba, bo jest więcej celów niż tylko podbijanie. Jak chcesz to możesz się na tym skupić, ale jest masa innych rzeczy jak kultura, religia, własna dynastia. Ciężko wszystko zawrzeć w krótkim komentarzu, no CK jest na pewno bardziej skupione na role playu i na polityce niż na ciągłym podbijaniu i też bardziej rozbudowane. Chociaż ekonomia np. jest skromniejsza i ogranicza się tylko do budowania