Wpis z mikrobloga

Przypominam, że w chlewie obsranym gównem użytkowniczka @wolfKida oskarżyła bezpodstawnie tatuażystę, okradła go na 1k, udostępniła jego dane osobowe sugerując, że ją molestował, a wykop z moderacją na czele dopiero po tygodniu zrzucili wpis, a zgłoszenia o udostępnianiu danych były odrzucane. Dla porównania - jak ja tylko udostępniłem dane @wolfKida to dostałem bana w ciągu godziny na 14 dni.

Dlaczego o tym przypominam?
Dlatego, że ta sytuacja może spotkać Ciebie czy mnie i nie licz wtedy na to, że społeczeństwo Ci pomoże, bo pierwsze co się stało to masa białorycerzy trzymających stronę wolfkidy, 2k plusów dla tamtego wpisu i wyzywanie oraz obrażanie tatuażysty na IG - B E Z Ż A D N Y C H dowodów czy wyroku.

Różowa może łamać prawo i nie płacić za usługę, oskarżać niewinnych ludzi o molestowanie I NIE PONIESIE ZA TO ŻADNYCH KONSEKWENCJI. Różowa może stworzyć historię z molestowaiem wyłudzając przy okazji 1k, a społeczeństwo i tak stanie po jej stronie tylko dlatego, że ma dziurę między nogami. Jak w mediach uslyszę, że ktoś jest podejrzany o molestowanie/gwałt to będę zawsze pamiętał o tej historii.

To już jest jawne #pieklomezczyzn

Podsumowanie całej afery: https://wykop.pl/link/6764249/wolfkida-zostala-zbanowana-permanentnie-za-naruszenie-dobr-osobistych

#afera #zlodzieje #przegryw #p0lka
tbhilt - Przypominam, że w chlewie obsranym gównem użytkowniczka @wolfKida oskarżyła ...

źródło: 41cca565dfdeeaaa1324830d70c32da4c2aad37bd65fa40b41514675274459a9

Pobierz
  • 31
@tbhilt szanuje takie przypominanie - ja czekam na zakończenie mojej sprawy w której zostałem niesłusznie oskarżony o gwałt, wszystko wskazuje że mnie uniewinnia bo... nawet nie było zbliżenia xd

Witamy w patriarchacie gdzie babka może iść na policję powiedzieć że ktoś ją zgwałcił i chłopa zawijają na dołek, zabierają prywatne rzeczy na czas dochodzdnia a ona sobie chodzi bezkarnie... oczywiście będę leciał z powództwem cywilnym przeciw niej po zakończeniu sprawy.