Wpis z mikrobloga

Ta afera wyraźnie pokazuje stan nowego wykopu, gdzie zostały same trolle.
Cieszenie się i robienie memów z tragedii tylko pokazuje jak sfrustrowane są tutaj osobniki.
Kobieta idąca sama na imprezę nawet z 99 facetami powinna czuć się bezpiecznie ponieważ żyjemy w cywilizowanym świecie.
To powinno być tak oczywiste a dalej żyjemy w świecie w którym ofiara jest oskarżana że jest ofiarą.

#anastazjazgrecji
  • 75
  • Odpowiedz
@Xaynna

Jak widać nie do końca żyjemy w cywilizowanym świecie moja droga :D :D A przynajmniej ciapaci są mniej cywilizowani.
I wcale nie jest oskarżana o to że jest ofiarą tylko o to że nie miała instynktu samozachowawczego bo tej śmierci mogła uniknąć nie zadając się z ciapatym.
  • Odpowiedz
@Xaynna:

Kobieta idąca sama na imprezę nawet z 99 facetami powinna czuć się bezpiecznie ponieważ żyjemy w cywilizowanym świecie



Ależ was ten Netflix i wygodne życie na zachodzie pozbawiło instynktu samozachowawczego. Zastanów się nad sobą kobieto, bo dla świata wielką stratą nie będziesz, ale rodzice, chłopak/mąż już zapłaczą.
  • Odpowiedz
@Xaynna: 2/10 bo odpisałem.
Ale weź te kocopoły że nikt nie ma prawa cie tknąć pisz na pakistańskich forach a nie tutaj, bo akurat Polacy was nie gwałcą na potęgę.
  • Odpowiedz
@Xaynna: oczywistym jest ze w innych krajach panuja inne zasady wzgledem kobiet anizeli w polsce, pojecie z obcymi facetami jeszcze po narkotyki powino dac jej do myslenia ze nie jest to zbyt dobry pomysl
  • Odpowiedz
  • 0
@LonNon: No może dla wygłosu trochę przegięłam, ale to otchłań Afryki tylko Unia Europejska.
Tutaj ludzie powinni czuć się swobodnie a nie cały czas nosić gardę.
  • Odpowiedz
Kobieta idąca sama na imprezę nawet z 99 facetami powinna czuć się bezpiecznie ponieważ żyjemy w cywilizowanym świecie.


@Xaynna: no spoko, tak bardzo jak się w 100% zgadzam z tym stwierdzeniem, tak samo mocno uważam że:
- jak pieszy wchodzi na slepo na drogę na pasach to on jest bardziej poszkodowany
- jak wychodząc nie zamyka się drzwi do mieszkania to poszkodowany jest własciciel mieszkaniw w razie kradziezy
- jak się
  • Odpowiedz
Tutaj ludzie powinni czuć się swobodnie a nie cały czas nosić gardę.


@Xaynna: Dlatego w UE nie ma wojen, kradzieży, gwałtów, oszustw... przecież żyjemy w cywilizowanym świecie. Chyba właśnie przez takie życzeniowe postrzeganie rzeczywistości stało się to, co się stało.
  • Odpowiedz
@Xaynna: no i #!$%@? że UE, uważasz że tutaj nie ma miejsc w które nie warto się zapuszczać? Świry zawsze będą i po to istnieje coś takiego jak instynkt samozachowawczy. Wiesz dlaczego w życiu nie dostałem w mordę? Właśnie dlatego, że nawet będąc #!$%@? nigdy nie zapuszczałem się w podejrzane miejsca z podejrzanymi ludźmi, a ona to zrobiła będąc białą blondynką w towarzystwie opalonych dzikusów. Jej największym pechem jest to, że
  • Odpowiedz
@Xaynna: wykop był taki odkąd pamiętam, czyli od jakichś 7 lat, potem założyłem konto i nadal nic się nie zmieniło. No może więcej onuc i moderacja częściej opłacana z budżetu państwa
  • Odpowiedz