Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Mam możliwość spotkać się z koleżanką, która jeszcze jakiś czas będzie u mnie w mieście. Przy pierwszym zbliżeniu był fail, po założeniu gumki od razu opadał, po zmarnowaniu drugiej gumki już sobie odpuściłem i bawiliśmy się tylko w oral. Teraz szykuje się kolejne spotkanie, myślicie ze 50mg sildenafilu załatwi sprawę w razie czego i nie będzie problemu z erekcja w gumce? Rzadko rucham, ale teraz jest okazja i szkoda byłoby znów zmarnować.
#kiciochpyta #seks #sildenafil #leki



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Dipolarny
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 5
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Może masz gumy w złym rozmiarze? Sklepowy standard to nie jest jedyna opcja. Mi one zawsze widoczną obwódkę uciskową zostawiały i odbierały pełną przyjemność (oraz często pękały).

Przejrzyj sobie ofertę my.size. Mają nawet apkę to mierzenia benka na telefonie xD
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 2
Anonim (nie OP): imo 50 to za dużo, kiedyś sobie poeksperymentowałem z viagrą i wziąłem te co sprzedają, 25 mg. Jeśli nie masz żadnych problemów z erekcją poza nerwówką jak to opisałeś, to powinno styknąć. Na mnie podziałało, konar płonął jak #!$%@?, mimo że byłem cholernie zmęczony i zwykle w tej sytuacji mi nie staje.

I jak na jeden raz to spoko, ale nie rób z tego reguły, bo kiepsko byłoby
  • Odpowiedz
@thebestisyettocome: Jak ja wybierałem to wtedy apki nie było tylko sama papierowe miarka do wydruku, ale sprawdziłem z ciekawości tę apkę i nawet działa. Choć dziwnie się mierzy kindybała kładąc go na telefonie xD

Zasada jest jak szuflada na papier w drukarce biurowej. Przesuwasz pasek na grubość i dwie granice mają się równolegle zbliżyć to "badanego obiektu" ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

Jakby co to są też "mr
Tytanowy_Lucjan - @thebestisyettocome: Jak ja wybierałem to wtedy apki nie było tylko...

źródło: my-size_mobile-app

Pobierz
  • Odpowiedz