Wpis z mikrobloga

@AYLAAYLA: Z drugiej strony to był niezły ruch młodych osób na lewicy. Freak fajty MMA to jedno z głównych zainteresowań młodzieży i młodych dorosłych. Głównie młodych mężczyzn z poglądami mocno prawicowymi i populistycznymi. To był dobry pomysł aby dojść do nich z przekazem lewicowym.

Co do Czeczenów. Większość do Polski trafiła uciekając przed Kadyrowem. Mogła spokojnie przypuszczać, że Czeczeni, którzy są tam obecni to ci którzy uciekli. A na początku pewnie
  • Odpowiedz
@Dragonan: Artykuły o powiązaniach z kadyrovem już były ponad rok temu, przed jej walką i sama przyznała, że słyszała o tym, ale nie znalazła dowodów, więc jej to nie przeszkadzało ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Szyme1: Ja mam lepsze pytanie. Jak to jest że prawicowy wykop przedsięwzięcie ciapatych tak chętnie oglądał. Jak to jest że idole wykopu tak chętnie z ciapatymi wchodzili w interesy, bawili się, zarabiali kasę? Skoro wszystkim było wiadomo? Maja Staśko w końcu to głupia lewaczka. Ale co z mocarzami intelektu na wykopie i ogólnie prawicowych chłopcach w całej Polsce?
  • Odpowiedz
@Dragonan: A to nie jest tak, że na wykopie są i prawaki i lewaki?
Tak czy siak - pytanie nie do mnie. Ja się jedynie odniosłem do części Twojego wpisu.
Skoro ona nie ma problemu często oskarżać ludzi na podstawie fałszywej wiadomości na ig, nie sprawdzonego zdjęcia stories to w tej sytuacji również powinna być tak radykalna
  • Odpowiedz
@Szyme1: Bo ona oskarża na podstawie pomówień tylko w określonych sytuacjach w których kobiety "są dyskryminowane"

Tak na wykopie są prawaki i lewaki. Ale większość to jednak prawaki. I zainteresowanie MMA to tym bardziej osoby o nastawieniu prawicowym.
  • Odpowiedz
@Szyme1: Generalnie naczelny problem z Mają jest taki, że w momencie kiedy ktoś wciskał przez bardzo długi czas guzik z napisem argumenty rzetelne ona wciskała guzik z napisem hejt prowadząc taką narrację nie inną. Ogólnie nie wiem czy ktoś zauważył, ale odkąd wyszła afera ta ona się aż tak nie udziela.
  • Odpowiedz
@Dragonan: większość zawodników HL w wywiadach mówiło że ten Khazbi to fajny gość jest. Co oznacza że musiał mieć kontakt z zawodnikami, prawdopodobnie też brał udział przy podpisywaniu kontraktów. Więc nie ma szans że staśko nie wiedziała od początku kim jest jej pracodawca. Tyle że ona jest zwykłą pozerką i atencjuszką której głównym zadaniem już od dawna nie jest pomoc ludziom i bycie "aktywistką" a atencjonowanie się na popularniejszych ludziach z
  • Odpowiedz
@Cztero0404: Aaaa pamiętam, odbijała piłeczkę, że jak można ją "krytykować" w momencie kiedy ona boi się wyjść z domu, bo dostaje groźby i zaczęła tradycyjnie udawać ofiarę
  • Odpowiedz