Wpis z mikrobloga

Słuchajcie tego.

W firmie u mojej kuzynki jest 8 kobiet, szef i jeden facet. Kobiety wpadły na pomysł, aby trochę urozmaicić i zintegrować grupę, w tym celu będą wyprawiać każdemu urodziny.

Pomysł w sumie się przyjął i już działa od pandemii. Co więcej jest dosyć nietypowy - jak ktoś ma urodziny to kupuje sobie co chce za określoną kwotę (chyba 400 czy 500zl) a wszyscy się składają i mu te kwotę oddają.

Przykładowo, masz urodziny kupujesz sobie dwie gierki, przychodzisz z nimi do biura. Wszyscy po wspólnej zrzucie oddają Ci hajs, jecie wspólnie tort i takie tam pro integracyjne zabawy. Nie mi oceniać, pomysł jak pomysł.

No i padło na tego typa, że chłop miał urodziny. Co zrobił? Przyniósł rachunek za flaszkę ze sklepu i screeny divy u której był. Szef potraktował to z uśmiechem, bo w sumie zasady są takie ze może to wydać na co chce, pod warunkiem, że nie będzie to „dajcie mi po prostu kasę”.

Jaki kwik pozostałych 8 kobiet. Zebrały się w grupę i poszły do szefa, że jest to poniżenie ich, ośmieszenie i ogólnie brak szacunku do swoich koleżanek z pracy i samej pracy (WTF). Rezultat jest taki, że niestety 8 bab zrobiło taką inbę, że chłop z pracy odszedł.

#logikarozowychpaskow #rozowepaski #korposwiat #pracbaza #praca #pracawkorpo #divy #rozowepaski
  • 28
  • Odpowiedz
Świetny prezent urodzinowy xD

Jak ktoś potrzebuje kasy to powinna być zrzuta do skarbonki i nikt nie wie ile jest w skarbonce oprócz obdarowanego.

Jakby szefowi dali 500zł to chłop by to potraktował tak jakby normalnemu człowiekowi dać 5zł w prezencie. Drobniaki dla niego.

Ideą prezentów jest to że ludzie dający prezenty mają w ten sposób okazać że interesują się potrzebami drugiej osoby.

Jak znasz kogoś to wiesz czego potrzebuje ale sam
  • Odpowiedz
  • 16
@30062018 abstrah.ujac od tego ze jest to wyjatkowo glupi bajt to nalezy rowniez zwrocic uwage na to jak wyjatkiwo idiotyczna jest idea zrzutki gdzie w zamknietej grupie kazdy kupuje sobie cos za 500 zl raz w roku a inni oddaja mu za to pieniadze.

Na to samo by wyszlo gdyby kazdy kupil sobie cos za 500zl i sam za to zaplacil.
  • Odpowiedz
@30062018 nie znoszę takich inicjatyw w pracy. Przecież to nie przedszkole... Dorośli ludzie robią to na pocieszenie chyba, bo szczerze mówiąc co świętować od +/- dwudziestki w górę? To, że czeka nas jeszcze kilkadziesiąt lat #!$%@??

Nie wytrzymałabym dnia w żadnej firmie gdzie jest cały ten corposhit typu integracja, owocowe czwartki i udawanie, że się lubimy.
  • Odpowiedz
@30062018: my mieliśmy podobnie, ale z tym, że ja wybierałam sobie prezent, a znajomi w pracy kupowali. Z tą prostytutką to creepy wyszło. Są pewne rzeczy których się nie robi otwarcie, nie srasz przy otwartych drzwiach, nie pokazujesz szefowi paragonu od #!$%@?.
  • Odpowiedz