Wpis z mikrobloga

Ciekawi mnie w sumie jak wy to widzicie bo dla mnie lepsza karta od high league 7, ale to tyle. Parę zestawień dla mnie zupełnie sensu nie ma tak samo jak i zakontraktowanie Nowaczkiewicza o ile to nie jest na jedną walkę
W moich oczach karta walk wygląda tak:
Alberto vs Kubańczyk => mega nuda i nie wiem co sie zepsuło że to main event
Filipek vs Dubiel => tutaj też się coś zepsuło 180cm+ vs 170cm któremu jeszcze gorzej idzie bicie się + brak powiązania między zawodnikami. Brakuje tylko wagi open. Zgaduje, że walka bo obiecali Dubielowi z Ferrarim i pewnie żeby przygotowania na marne nie poszły to dali mu filipka
Bratan vs Nowaczkiewicz => Dla mnie spoko walka. Przygłupi bratan i przydupas tromby nie wydają się lubic i mam wrazenie ze to jedyna walka w której nowaczkiewicz moze sie wykazac
Wampir vs Księżniczka => youtuberzy mocno propsują tą walke ale osobiscie nie dostrzegam co w niej widzą
Świr vs Daro => decyzje chyba bym zostawił do konfy bo ten świr podobno jest zadymiarzem i mają spine realną PODOBNO więc moze byc ciekawie ale kto wie. Na pewno jak miałoby być spokojnie z ich rozpoznawalnoscia to podwojna klapa więc licze na piekne dymy
Jaxu vs Medusa => walka zapoczatkowana w goats jak wrzucałem to wtedy na wykop "jak zalatwic sobie walke na fame" i napisalem ze to dla mnie walka beznadziejna tak to podtrzymuje. Nie widzę dymiacego medusy a przeciwnika nie znam. Sama formuła walki, że medusa nie uderza a przeciwnik może też taka sobie bo medusa w swoich walkach notorycznie się przytula i tam pada jeden cios na "godzine", a skoro nie moze uderzac to pewnie jeszcze mu to ulatwi bo sedzia nie bedzie tak latwo podnosil walki bo jedynie pewnie za calkowita biernosc XD
Tybori vs Zadyma => Dymy mogą być ale pierwsze słysze o powiązaniu miedzy nimi wiec jak cos to pewnie sztuczne, nic łoł
Nanami chan vs Liza => jak 99% walk kobiet, totalnie zlewam
Sasha vs Professor => odgrzana walka totalnie bez sensu w moim mniemaniu jest sama walka jak i dawanie szansy pseudo profesorowi. Chciał być profesorem to na studia a nie na fame się pchać
Edzio vs Koro => środowisko freestyle moja bajka więc konfy czy jakieś smieszne scenki mogą mi siąść, starcie w oktagonie też dość wyrównane ,aczkolwiek no dupy nie urywa zapewne, choć na taką walke 9/10 na karcie która odbywa się na youtubie jak najbardziej myślę że git.
Podsumowując taki średniak się wydaje, ale może się zmienić według mnie po pierwszej konferencji, bo jednak trochę starć ma potencjał do dymów i od tego będzie zalezało czy zmieni sie na plus czy minus.

#famemma
BiednyJohny - Ciekawi mnie w sumie jak wy to widzicie bo dla mnie lepsza karta od hig...

źródło: Famecośtam

Pobierz

Jak odbierasz kartę fame mma?

  • Bardzo dobra 9.0% (30)
  • Dobra 30.9% (103)
  • Średnia 33.3% (111)
  • Słaba 12.0% (40)
  • Bardzo słaba 14.7% (49)

Oddanych głosów: 333

  • 12
  • Odpowiedz
@BiednyJohny: to gadanie że nie wykopek nie rozumie czemu kogoś wzięli. Przecież to oczywiste, że te galę są po to żeby zagarnąć cały rynek i robić więcej gal. A skoro więcej gal to więcej mord. Obstawiam, że mają już jakichś 10-15 nowych zawodników i będą powroty tych co ostatnio nie walczyli na fame 19, 20 czy 21 + ten nowy cykl.
  • Odpowiedz
  • 1
@sanczopanso_: No nie rozumiem dlaczego by mieli brać Nowaczkiewicza o ile to nie jest kontrakt na jedną walkę. Dlaczego nie rozumiem?
1. Nową twarzą nie jest bo walczył już x razy w high league
2. Mają w fame Trombe więc po co im jego przydupas z tego samego uniwersum
3. Typ jest mega nudny
Z czego jesteś znany? A no słuchaj mój przyjaciel jest znany a ja sie z nim znam
  • Odpowiedz
  • 1
@Seledynka123: Pisałem o tym w tym długim poście. Typ brał udział w jakimś programie telewizyjnym bodajże love island, a starcie samo w sobie powstało na zapleczu kręcenia goats jak podrywali fagate. Dla mnie 2/10
  • Odpowiedz