Wpis z mikrobloga

@smutny_kojot Sami na siebie bat kręcimy. Sami sprowadzamy tysiące emigrantów zarobkowych do Polski, tak samo robiły kraje Europy Zachodniej. Tam jak się #!$%@?ł gospodarka to emigranci nie wrócili do siebie tylko zostali i przenieśli się na zasiłki. U nas będzie podobnie. Może większość wyjedzie do Niemiec. Oczywiście lewic powie to wina opresyjnego społeczeństwa i państwa, które nie potrafi pomóc biednemu człowiekowi.
ja mam tylko nadzieję, że cały odłam lewicy który tak psioczy na Polskę faktycznie wyemigruje, tak jak to straszy od lat. Zamiast sprowadzać nam tę bandyterkę to niech po prostu się z nimi użera za granicą. Mi jest dobrze z tym, ze mogę wieczorem chodzić po ulicy czy parku bez większego strachu po całym mieście; że żaden policjant nie zawraca mnie z drogi mówiąc "lepiej tam nie idź"; że mogę wysiąść na
@GIGANIETOPER: tak, bo Francja miała kolonie więc mieli w Afryce swoje terytoria. wiele osób ma przodków z kolonii. A jeśli ktoś się urodził we Francji, to jest Francuzem. Odcień koloru skóry nie ma znaczenia. Zidane tez jest Francuzem, nikt temu nie przeczy mimo, że jest Algierskiego pochodzenia.