Wpis z mikrobloga

O jezusie xD Mentzen to chyba lubi być mocno batożony, w debacie z Petru wyszło że jest LEWAKIEM który mówi że:
- nie wolno prywatyzować państwowych firm
- wiek emerytalny ma pozostać taki jak jest, czyli niższy dla kobiet, a ten zły Petru chciałby podwyższać kobietom xD
- niezbędne szkolenia wojskowe w młodym wieku
- a likwidacja pit to tylko taki żart i chyba Petru jest głupi, że nie rozumie żartu, co sam Petru doskonale podsumował...
"Ja państwa przestrzegem przez panem Sławomirem Mentzenem bo on dużo mówi a potem okaże się że to są żarty"
Jak ten biedny chłopak sobie poradzi w debatach przed wyborami!
#konfederacja #bekazkonfederacji #bekazprawakow #polityka
  • 24
@xiv7: Debata była merytoryczna przez jakieś 10 minut a potem zaczęło się łapanie za słówka, przekręcanie dawnych wypowiedzi i unikanie dawania jasnych odpowiedzi na niektóre pytania. Mentzen pytany czy na obecną chwilę jeśli było by referendum ws. wyjścia z UE zagłosowałby "tak" czy "nie", nie potrafił odpowiedzieć (znaczy się potrafił ale nie powie publicznie, że chce wyjść z Unii). Petru chce prywatyzować sektor energetyczny i nie widzi w tym żadnego zagrożenia
a likwidacja pit to tylko taki żart


@xiv7: To było mocne gówno xD

Chłop se na oficjalnym profilu, jako polityk, rzuca hasła zlikwidować XYZ. Po czym pytany dlaczego zlikwidować XYZ co odpowiada? PAAANIE, TO BYŁ TAKI ŻART, TAK OCZYWISTY ŻE AŻ NIE CHCE MI SIĘ TŁUMACZYĆ. PRANKED!

#!$%@? xD Aż jestem autentycznie ciekaw, jak przechodzą procesy myślowe takiego Konfederaty że ta postać jest dla nich spójna i wiarygodna, bo to jest
Aż jestem autentycznie ciekaw, jak przechodzą procesy myślowe takiego Konfederaty


@PochodnaFunkcji: nie przechodzą, Mentzen już u Stanowskiego deklarował że nie ma mowy o żadnych większych obniżkach podatków, a co dopiero likwidacji. Czyli generalnie to żadne zaskoczenie dla kogoś, kto wie co Mentzen mówił, ale dla wielu Konfederatów to niewykluczone że całkowity szok ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@PochodnaFunkcji konfederaci nie mają problemu z tym że partia to zbieranina ludzi o różnych poglądach - często sprzecznych. zawszs poglądy kogoś tam to nie poglądy całej partii

a poglądy to są z badań marketingowych takie byle dostać się do żłoba
@yousouyou: co do zasady to tak właśnie powiedział jak OP pisze, a Ty masz nadzieje, że nikt nie obejrzy i łyknie Twoją obronę Mentzena ¯\(ツ)/¯ ale czego się spodziewać po mentalnych bliźniakach pisowców, którzy popierają bezrefleksyjnie swoich ukochanych polituków, a nie jakieś idee. Mentzen może sobie mówić co tydzień coś innego, a i tak większość elektoratu będzie kiwać głową. Twoje wyobrażenie o prywatyzacji poprzez podzielenie jednej rafinerii pokazuje, że słusznie jesteś
@frequenttraveler: Zgodzę się, że państwo nie ma obowiązku dawać podmiotom gospodarczym totalnej wolności i, że rynek energetyczny można uzależnić od decyzji rządu. ALE! jedynie w przypadku kiedy ludzie za to odpowiedzialni mają choćby krztę rozumu. Patrząc na to jak nasz wspaniały rząd potraktował sprzedaż LOTOSU saudyjczykom nie wierzę, że byliby w stanie sprawnie uregulować prywatyzację sektora energetycznego bez szkody dla Polski ( ͡° ʖ̯ ͡°)