Wpis z mikrobloga

@Jaqubson pożegnaj się z wykopem. @Moderacja @a__s mam nadzieje, że zostaną podjęte działania i użytkownik który w wiadomościach prywatnych stosuje groźby karalne oraz próby zastraszenia zostanie usunięty. Oczywiście skontaktuje się również mailowo. Obecnie rozważam zgłoszenie sprawy na policję, z jednej strony szkoda mi czasu a z drugiej strony taka patologie trzeba zwalczać w zarodku bo widać, że człowiek ma jakieś problemy i kto wie czy nie zaatakuje kogoś na ulicy. Jeśli po zwróceniu uwagi w komentarzu, że nie ma racji zaczyna wypisywać o pocięciu matki na kawałki czy maczecie w brzuchu to co zrobi kiedy wkręci sobie, że ktoś się na niego zle spojrzał?
Przy okazji może on posłużyć za idealny przykład szkodliwości sterydów oraz, że nawet wywodząc się ze skrajnej patologii lepiej iść w edukacje niż pseudo prawilniactwo i sterydy bo inaczej jak wyżej wymieniony kolega zmarnujemy sobie życie wyrokiem w młodym wieku a najlepsze lata spędzimy w celi.
#famemma
GoodGuyChucky93 - @Jaqubson pożegnaj się z wykopem. @Moderacja @a__s mam nadzieje, że...

źródło: IMG_3363

Pobierz
  • 50
  • Odpowiedz
@GoodGuyChucky93: o czym byl temat? Pewnie jeden z ciapakow albo jeden z wychowankow Nitra. W najgorszym przypadku jakies uposledzone umyslowo zwierze wychowane przez patole, ktore powinno byc zamkniete z dala od spoleczenstwa
  • Odpowiedz
@corryand: koleś wrzucił wpis, że na stronie nie ma dodanej informacji o niedzielnym programie zadyma, na potwierdzenie dodał screena na którym ta informacja widnieje. Po komentarzu, że przecież jest i nawet widać to na jego screenie zaczął wypisywać prywatne wiadomości. Wszedłem na jego profil i patrzac na inne wpisy to ewidentnie patus sterydziarz który ma problemy z agresja
GoodGuyChucky93 - @corryand: koleś wrzucił wpis, że na stronie nie ma dodanej informa...

źródło: IMG_3365

Pobierz
  • Odpowiedz
@GoodGuyChucky93: Jak można sie do kogoś pruć o komentarz czy jakieś inne gówno w wiadomości prywatnej. Ludziom sie chyba naprawde nudzi i szukają #!$%@? do dupy o byle co.

Pozdro mordko zgłaszaj pajaca, jak widać widownia piegołaka zbiera swoje żniwo w internecie.
  • Odpowiedz
@GoodGuyChucky93: o ku xD o taka bzdure takie straszne rzeczy pisac? Ewidetnie psychopata. Szczerze nasze prawo jest za lagodne dla takich zwierzat. Ani to na wolnosci nie powinno byc ani zyc z naszych podatkow w izolacji. Albo do kamieniolomow zapieprzac na wlasne utrzymanie i przyczyniac sie do wzrostu pkb albo egzekucja. Juz zglosilem tego psychola i na czarna liste dodalem bym przypadkiem nie zapomnial i nie odpiaal kiedys na jakis komentarz
  • Odpowiedz
@Jaqubson: Trzeba było myśleć wcześniej. Sprawa zgłoszona zdalnie z załączaniem screenow rozmów. Z mojej strony tyle, jeśli faktycznie nie masz sobie nic do zarzucenia to sprawa rozejdzie się po kościach. Skąd ja czy inni mamy wiedzieć czy to był troll czy jednak przestraszyłeś się konsekwencji i próbujesz ratować sytuacje.
  • Odpowiedz