Wpis z mikrobloga

co to się dzisiaj wydarzyło w rmfie xDD Powiem wam, że jestem w szoku jak Ryszard Petru był przygotowany i jak myślał przyszłościowo, miał wizje, zrównanie wieku emerytalnego do 62 życia na plus, jak nie Ryszard Petru, całkiem inny człowiek. Natomiast #mentzen kompromitacja na pełnej linii.. nie odpowiadał na pytania, odpowiadał na około tematu, jeszcze próbował zarzucać Petru żeby się douczył w wulgarny sposób. Przez przypadek wszedłem na yt i zobaczyłem debatę na żywo i beka normalnie, wszystko żarty, podatki niskie to też żarty a grill nie dla wszystkich tylko dla nas i pisowców, jeszcze tego brakowało żeby powiedział ale może na następnej debacie jak ktoś go przeora. Tylko nie wiem z czego wynika przegranie tej debaty, że Ryszard odmienił swoją osobę w polityce i jest przygotowany czy Metnzen jednak taki słaby jest na codzień i nie ma nic wspólnego z tymi shortami konfederatów, że kogoś zaorał. Pozdrawiam

#polityka #konfederacja #mentzen #rmf #petru #ryszardpetru #memtzen #neuropa #po #wybory2023
  • 2
  • Odpowiedz
@Infiniti46: ale Petru zawsze był merytorycznym mówcą. Go zatopiły w polityce dwie rzeczy - źle zarządzana partia przez co były długi i totalna nagonka TVP i PiS na Madere. To nie jest tak, że on się zaorał kiedyś jakąś wypowiedzią czy coś.
  • Odpowiedz
  • 1
@pawelczixd: ale było widać, że jest trochę spłoszony kamerami, niepewny, strachliwy.. dzisiaj widziałem pewnego siebie gościa, który nie bał się odpowiedzieć na żadne pytanie i był gotowy na konfrontacje z człowiekiem co niby ora każdego. Już prawie połknąłem tego farmazona z niskimi podatkami.
  • Odpowiedz