Wpis z mikrobloga

Ciekawe, że wszystkie osoby poza jedną które zawsze wszystko komentują w tym przypadku boją się odezwać odnośnie #cloutmma.
Oficjalnych dowodów na powiązania clout z #highleague wiadomo, że nie ma i nie będzie do momentu, aż służby państwowe coś z tym nie zrobią, bo zwyczajnie się "odcięli" od osób na które zostały nałożone sankcje, a przynajmniej odcięli w oficjalnej wersji. Co nie zmienia faktu, że gołym okiem widać, że to jedno i to samo. Coś się wypowiadają wiadomo na temat clout, ale totalnie nic nie mówią o tym, że typiara mająca 60% udziałów w clout jawnie wypowiada się z dumą, że udało im się tak szybko obejść to wszystko XD Nie wiem po co istnieją te kanały komentujące skoro boją się wypowiadać własnego zdania bo nie wiem clout im walki nie da, strach przed konfrontacją? Jakiegoś pozwu od clout? Czy może nie czują się pewni z tymi powiązaniami między high a clout? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#polskiyoutube #wardega #konopsky #revo #nitrozyniak #gimper #aferki #famemma #niewiemalesiedowiem #obiektywizm
BiednyJohny - Ciekawe, że wszystkie osoby poza jedną które zawsze wszystko komentują ...

źródło: Tragizm

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
Ciekawe, że wszystkie osoby poza jedną które zawsze wszystko komentują w tym przypadku boją się odezwać odnośnie #cloutmma.


@BiednyJohny: To nie jest absolutnie żadna kwestia bania się chyba, że co najwyżej o swoje własne dupsko i prywatne interesy. Po co ktokolwiek z nich miałby nagrywać o tym jeśli mogą tam dostać walkę za gruby hajs na przykład. Poza tym kto miałby niby nagrać, to ciotowate kółko wzajemnej adoracji które strzela
  • Odpowiedz
@BiednyJohny: Zobacz sobie wypowiedzi tej lexy ze ona oficjalnie chodzi z tym sławkiem i negocjuje umowy związane z federacją, a potem gadaj ze nie ma dowodów na powiązanie
  • Odpowiedz
  • 1
@ziko100: Ale gdzie ja napisałem, że nie ma dowodów na powiązanie? Napisałem, że gołym okiem widać iż high league i clout to jedno i to samo. Jedynie napisałem, że OFICJALNYCH nie ma bo faktycznie ich nie ma.
Gdyby włodarze high league byli wpisani w krs clout to wtedy by było oficjalnie

oficjalny
1. «zatwierdzony przez urząd, instytucję itp.»

@TomaszBP Powiązanie samo w sobie oczywiście, że jest w końcu to jego żona,
  • Odpowiedz