Wpis z mikrobloga

@Summoning: Jakim trzeba być socjopatą, żeby pisać takie rzeczy i naśmiewać się z ludzkiej tragedii? Kim trzeba być, żeby w obliczu takich wydarzeń nie wykazać nawet cienia empatii dla ofiary tylko krytykować ją za jej wybory i obwiniać za to co się stało? Kim trzeba być żeby mówić źle o dziewczynie, którą zgwałcono i zamordowano sugerując, że "sama się o to prosiła", skoro poszła gdzieś z Habibim/Mokebe? Jak mało wyczucia i
  • Odpowiedz
@WyzwolonaPodrozniczka: dobra,morda tam już p0lko!!! ty się niejednokrotnie naśmiewałaś z tą drugą lewandowską p0lką z tematu incelizmu, przegryzwizmu i nieruchania mężczyzn, które znacznie częściej kończy się depresją lub tragedią w postaci samobója (w porównaniu do waszego puszczalstwa z mokebiakami). Jest tu zasadnicza różnica, że o kolejnym wisielcu nikt nie usłyszy. Tak więc nie moralizuj już i zluzuj zwieracze dla bangladeszanina z kebaba, bo chyba miałaś się z nim spotkać na obalenie
  • Odpowiedz
@superTERKA: Oczywiście, bo brak ruchania to problem pierwszego świata i powód do targnięcia na swoje życie. Od czego są panie, które zawodowo pełnią usługi seksualne? Skoro seks jest dla ciebie tak istotny i czujesz się na tym tle niespełniony to idziesz do profesjonalistki i tyle a nie oczekujesz, że przeciętna kobieta będzie z tobą sypiać bo "ty masz potrzeby", mimo, że się jej nie podobasz i jej nie pociągasz. Takie jest
  • Odpowiedz
@Summoning: trzeba uważać jak byłem na kos było jeszcze wtedy spokojnnie , nie było jeszcze wtedy zwierząt na wyspie tyle , na Krecie miałem trzy sytuacje z których jedna skończyła się mordobiciem w ruch poszły butelki , więc trzeba uważać , a ta laska znałem takie co lubiły tak imprezować obie nie żyją miały podobna śmierć , gdyby kózka nie skakała to by nóg nie połamała.
  • Odpowiedz
@WyzwolonaPodrozniczka:

Jak małym człowieczkiem trzeba być, żeby w obliczu takich wydarzeń nadal próbować udowadniać swoje racje odnośnie "p0lek" i zaszczepiać w nich strach przed wyjściem z domu, zamiast obwiniać agresora i protestować przeciwko przemocy wobec kobiet?


xD
  • Odpowiedz