Wpis z mikrobloga

#ecpu #lowcypedofili

Przecież to są jakieś zjeby, których jara ten moment kiedy mogą poznęcać się psychicznie nad upośledzonymi Andrzejkami ku uciesze grażyn i sebixów. Jak by naprawdę kierowali się dobrem dzieci, to by przekazywali materiały policji i elo, ale wiadomo wtedy nie byłoby fejmu. Już nie mówię o tym jak bardzo mogą mieć potem #!$%@? rodziny tych złapanych gości.
  • 13
  • Odpowiedz
@rocky93: mnie się niedobrze robi jak widzę tych pedofilów, widać że z nimi jest ewidentnie coś nie tak.l, ale kręcenie z tego filmików i wrzucanie tego gówna do sieci..mnno trzeba mieć #!$%@? mózg. Tym bardziej że robiąc to popełniają wykroczenia
  • Odpowiedz
@visez: jakie masz dowody? Może sam jesteś pedofilem? Będę za tobą gonić z tel nawijać że jesteś pedofilem, potem wrzucę to do neta. Nie lituje się ale od wymierzania sprawiedliwości są sady a nie jakieś randomy
  • Odpowiedz
@hvjq: no i #!$%@? a może się przyznali bo czują presję paru typów ktorzy nad nimi wiszą? Stary, jeszcze raz mówię, #!$%@? mnie obchodzi co mówią przed kamerą, przyznać się mogą w sądzie. Nagrywanie takiego przyznania jest nieskuteczne w sądzie. Upublicznianie wizerunku w necie jest nielegalne. Czego nie kumasz?
  • Odpowiedz
@hvjq: typie, czytaj uważnie, że zrozumieniem. Napisałem wyraźnie, że mi się niedobrze robi jak na nich patrzę, więc chyba nie czuje do nich sympatii. Ale jeszcze raz powtarzam: od ścigania - policja, od sadzenia - sady. Jak tego nie rozumiesz to przeczytaj to jeszcze raz i tak do akutku. jestem na wakacjach i nie mam zamiaru ci tego dłużej tłumaczyć.
  • Odpowiedz