Wpis z mikrobloga

Dlaczego zawsze jak ktoś napisze na wykopie, że nie oddadzą głosu na konfederacje np dzięki ostatniej debacie z Metzenem to jednym z pytań jakie kuce rzucają do tej osoby natychmiastowo to "A to w takim razie na kogo będziesz głosował?". To taka karta pułapka aby albo sobie przytaknąć, że jednak ten gość to jednak lewak był albo wyśmiać w stylu "haha na konfederacje nie chcesz głosować a to jedyna partia wolnościowa co niskie podatki chce wprowadzić a chcesz głosować na peło które takie same jak PiS jest a Tusk to ogóle szatan który miał milion afer".
Zabawne jak to wygląda, ponieważ jak to można nie głosować na jedyną dobrą partie tylko na kogoś z bandy czworga kwiiik.

#konfederacja #polityka #metzen
  • 13
  • Odpowiedz
  • 0
@Kopyto96: No słuchaj nie wiem jak można to ocenić - możesz spojrzeć na historie wypowiedzi tej osoby i takie zdanie sobie wyrobić to jest fer, lecz nie każda osoba co pisze "jednak nie chce głosować na konfe" jest agentem innej partii.
Zawsze jak ja sam napiszę, że głosowałem na korwina / konfe aż do 2020 roku to dowiaduje się, że tak nie było i jestem lewakiem co głosował na lewice czy
  • Odpowiedz
  • 0
@thority: Ja się nie wstydzę i jak się mnie zapytasz to wprost tobie odpowiem :) Jest to pytanie które praktycznie zawsze wpada od strony wyborców konfederacji i myślę, że można śmiało wywnioskować dlaczego takie pytania padają. Nigdy praktycznie takiego pytania nie zobaczyłem od osoby co nie jest za konfederacją (no może pare lat temu).
Tak zadane pytanie od was po prostu wyraźnie pokazuje czemu zostało zadane (biorąc pod uwagę jak poszła
  • Odpowiedz
  • 0
@Kopyto96: W internecie, szczególnie z wolnością słowa praktycznie wszystko można dyskutować no chyba że oczywiście jest to ew. karalne działanie :) Po prostu tak jak napisałem powyżej można łatwo wywnioskować agendę takiego pytania od was. To pytanie z mojego doświadczenia nie pada ponieważ osoba pytająca jest ciekawa - ono pada aby dokonać oto kolejnej przepychanki politycznej jak to nowy wybór jest nieprawidłowy.
@thority Najchętniej zagłosowałbym na partię gdzie właśnie Ryszard Petru
  • Odpowiedz
@matejss: jak Warszawa i .N to Katarzyna Lubnauer pewnie. No cóż, wolny kraj.
Petru nowy idol wykopków to czasem nie zostawił swojej partii z długami?
  • Odpowiedz
  • 0
@thority: Nie wiem jak u wykopków, lecz nie powiedziałbym że dla mnie to byłby nowy idol. Jeszcze w 2015 roku dałem się nabrać na te ogłupianie różnych partii przez m.in PiS i nowoczesna była dla mnie żartem i głosowałem w ciągu dalszym na KORWiN. Z czasem człowiek zdał sobie sprawę, że został zrobiony w bambuko i w sumie .N nie jest złe a wręcz dobre szczególnie w porównaniu z innymi partiami.
  • Odpowiedz
@matejss: temat chyba dalej grzany jest, źródło z tvp ale mogę poszukać też innego
https://www.tvp.info/70681180/dlug-nowoczesnej-ile-wynosi-obecnie-partia-przegrala-sprawe-przed-trybunalem-w-strasburgu

.N ma widzę nawet rozległy program i widać, że posiedzieli nad tym, ale chyba obaj wiemy, że zostaną pożarci przez PO i wszystkie te postulaty to takie solidne 50 na 50, albo się Donald zgodzi, albo nie.
https://nowoczesna.org/wp-content/uploads/2022/11/PROGRAM-Nowoczesnej-wersja-online-full-19-11.2022.pdf
  • Odpowiedz
  • 1
@thority: No to jak temat dalej jest grzany no to czekamy na jakieś rostrzygnięcie :) W tego typu problemach nie lubie mieć zbytnio zdania, ponieważ jednoznacznie nie mogę powiedzieć kto tutaj jest winny.
I tak, program nowoczesnej jakoś wygląda. I wiesz jak to jest - trzeba grać kartami jakie się ma, więc trzeba ryzykować nie wiedząc co przyszłość przyniesie. Jeszcze za rządów PO dobrze mi się żyło więc jak wciągnął posłów
  • Odpowiedz
@matejss: ale co dokładnie złego jest w takim pytaniu? Wstydzisz się powiedzieć, że będziesz głosować na Razemków albo rudego? Niby dlaczego?


@thority: wstydzić to się można głosowania na pis albo konfę. No dobra, na razem też ale to już bardziej jest głos oddany dla jaj
  • Odpowiedz
"A to w takim razie na kogo będziesz głosował?". To taka karta pułapka aby albo sobie przytaknąć, że jednak ten gość to jednak lewak był albo wyśmiać w stylu "haha na konfederacje nie chcesz głosować a to jedyna partia wolnościowa co niskie podatki chce wprowadzić a chcesz głosować na peło które takie same jak PiS jest a Tusk to ogóle szatan który miał milion afer".

Zabawne jak to wygląda, ponieważ jak to
  • Odpowiedz