Wpis z mikrobloga

To jest autentycznie straszne. Obejrzałem właśnie kompilację z debaty mentzena z petru i poświadczam wam że to nie jest przeróbka by lewaki mogły wam dowalić, oglądałem to na żywo i to jest 1:1 to samo. Ten człowiek w debacie z poważnym ekonomistą pomimo ciągłego chwalenia się swoją wiedzą, nie był w stanie się do niczego konkretnie ustosunkować. Lub przeciągał odpowiedź tak by móc powiedzieć że czas się mu niestety skończył.

Straszne że wy naprawdę nie oczekujecie nic od nikogo i takich ludzi wprowadzacie do parlamentu, czy to polskiego czy europejskiego.

To jest jakiś horror polskiej rzeczywistości

#polityka #konfederacja #mentzen #uniaeuropejska #polska #wybory
  • 2
@wierzgontycymbale to trzeba samemu mocno się postarać żeby zostać wyśmianym w debacie przez Ryśka Petru, który wyjdzie na tego rozsądniejszego i bardziej ogarniętego. Najpierw Stano teraz Petru, jestem ciekaw jak mocno zmasakrują Memcena podczas prawdziwej debaty przedwyborczej.
Mentzen miał lekką przewagę nad Petru w kwestii znajomości obecnych przepisów podatkowych (co jest tak jakby naturalne, skoro jest doradcą podatkowym), ale poza tym to niezła lipa z jego strony. xD