Wpis z mikrobloga

chciałem sb kupić truskawki, spytałem czy można płacić kartą, nie można było, spytałem czy jak wypłacę sb z bankomatu 50zł to będzie miała jak wydać, ona że luzik więc poszedłem szukać bankomatu, nie znalazłem i teraz mi strasznie głupio bo powiedziałem, że zaraz wrócę, a nie wróciłem... jeszcze szedłem okrężną drogą żeby nie widziała mnie
  • 44
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Soothsayer Nie chce Ci nic mówić, ale kilka lat temu, sprzedawałem w sezonie truskawki (dorywczo). I zawsze jak ktoś przychodził i mówił, że wróci, a nie wracał...to długo o nim myślałem i o jego zachowaniu. Czasami też opowiadałem rodzinie. A już na pewno zawsze starałem się zapamiętać twarz, żeby móc wytknąć palcem, przy najbliższej możliwej okazji.
powiedziałem, że zaraz wrócę, a nie wróciłem... jeszcze szedłem okrężną drogą żeby nie widziała mnie


@Soothsayer: posłuchaj mnie uważnie, jutro o 19:45 masz samolot do meksyku.
Bilet wyśle Ci zaraz na e mail. Gdy wyjdziesz z lotniska pod czerwoną budką telefoniczną jest skrytka,
otwórz ją tajnym hasłem : hajduszoboszlo. W niej znajdziesz nowy dowód osobisty,
3000 pesos i kluczyki do mieszkania na przeciwko. Od dziś nazywasz się
Juan Pablo Fernandez Maria
@Soothsayer: Ja cię rozumiem, mam podobnie. Kiedyś w biurze uciąlem sobie pogawędkę z panią sprzątającą na temat filmów jakichś takich bardziej znanych. Chciałem jej polecić taki jeden mniej znany, który by się jej spodobał, bo była zainteresowana motywem tak jakby zmiany realiów przez sen, a rozmawialiśmy w czwartek, ale zapomniałem na śmierć tytułu. I powiedziałem "jutro pani podam tytuł". Jescze ona mówiła, że zwykle moze sobie pozwolić na oglądanie w weekend.