Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Muszę to z siebie wywalić, bo męczy mnie ta informacja od poniedziałku, choć nigdy takich rzeczy tutaj nie robiłem.

Byłem z dziewczyną 2 lata, miała swoje wady, ale też bardzo dużo zalet. Oczywiście nic nie dzieje się bez przyczyny, ale ostatecznie w pewnym momencie zerwaliśmy ze sobą, ale mimo to spotykaliśmy się i spaliśmy czasem u siebie przez prawie rok. W marcu 2022 stwierdziłem, że ta relacja zmierza donikąd. Czasem gdy były jakieś okazję czy urodziny to pisaliśmy do siebie i składaliśmy życzenia z czego wychodziły jakieś tam rozmowy.
W poniedziałek po 2.5 roku mieszkania w Gdańsku (przyjechała tutaj do mnie po tym jak wróciliśmy z Niemiec za jej namową, bo chciała mieć bliżej do rodziców) napisała do mnie odnośnie rzeczy którą tam kiedyś mój znajomy jej pożyczył i chciała się dowiedzieć co ma z nią zrobić, bo za miesiąc zdaje mieszkanie i wyprowadza się do Szczecina, bo "etap Gdańska" się zakończył.
I wiecie co? Mimo, że bywało różnie i to ja na własne życzenie skończyłem relację to teraz tak sobie pluje w brodę, że ten czas zmarnowałem...
Zamiast utrzymywać kontakt, przyjaźnić się, a po czasie jakbyśmy oboje (a może bardziej ja i przeprowadził turbo szczerą i krytyczną wobec siebie rozmowę) poukładali sobie w głowie, wyjaśnili wszystkie niesnaski przez które zerwaliśmy to poszedłem w drugą stronę i definitywne ucięcie kontaktu mimo, że mamy do siebie rzut beretem.
Także Ona za miesiąc stąd wyjedzie i zapewne więcej okazji na autorefleksje i spróbowanie raz jeszcze nie będzie. Jest mi gdzieś tam przez to w #!$%@? przykro, bo tyle wspomnień pójdzie się pieprzyć...
Tak, na własne życzenie się to dzieję, jestem idiotą. Pomęczy parę dni i przejdzie, potem może znów parę dni jak już wyjedzie.
Teraz myślę sobie, że źle zrobiłem oferując pomoc z czymkolwiek przed wyjazdem, bo być może napiszę i jeszcze się spotkamy ten ostatni raz.
Także #niebieskiepaski i #rozowepaski jeśli czujecie, że ten ktoś to ta właściwa osoba to idźcie na kompromisy, zmieniajcie swoje negatywne cechy i ROZMAWIAJCIE.

#zwiazki #wyznania



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 9
@mirko_anonim: Stary po stylu pisania zakładam, że młody jeszcze jesteś. Wszystko w twoich rękach. Może wasze drogi jeszcze się zejdą. Ponad 10% par schodzi się po dłuższym niż rok rozstaniu. A może nie. Ale zrywanie kontaktu na siłę jest jakieś dziwne...

Żałujesz, że nie odbyłeś szczerej rozmowy? To przeprowadź ją teraz. Nie zakładaj żadnego wyniku, potraktuj to jako moment zamknięcia jakiegoś rozdziału i okazanie wdzięczności zajebistej kobiecie. Podziękuj jej za waszą
via mirko.proBOT
  • 0
✨️ Autor wpisu (OP): @GeraltRedhammer
Może trochę chaotycznie napisałem dlatego tak wyszło.
Decyzja jak ją zrozumiałem już zapadła więc nagle teraz nie zmieni zdania o 180 stopni i będzie zakładać, że tym razem będzie wszystko pięknie i fajnie. Niestety zrobiłem idiotyczny ruch o czym dopiero teraz sobie zdałem tak na prawdę sprawę.

@programista15cm

Źle się może określiłem. Może nie tyle co pójdą się pieprzyć, a będą czymś do czego z wiadomych
chciała się dowiedzieć co ma z nią zrobić, bo za miesiąc zdaje mieszkanie i wyprowadza się do Szczecina, bo "etap Gdańska" się zakończył.


@mirko_anonim: normalnie by wywalila kobiety czasem nawet celowo zostawiaja rzeczy u facetow co prawda inna sytuacja ale na pewno raczej chce kontaktu
via mirko.proBOT
  • 0
✨️ Autor wpisu (OP): @programista15cm

Bo każdy jest taki sam jak Ty i podejście :)
Może zrozumiem to za jakiś czas, ale teraz na nowo ożyło i to w taki sposób.

@sprawdzajacy

Teoretycznie nie był mój tylko kolegi, ale równie dobrze mogłaby napisać do niego.
Natomiast pisząc, że to nie jest jej miejsce na ziemi raczej dała do zrozumienia, że decyzja podjęta. Niby nie poinformowała jeszcze, że będzie zdawać mieszkanie, bo
mimo wszystko wiele to wyjaśnia :/


@mirko_anonim: na pewno ze jest dojrzalsza od CIebie i zamiast sie uzalac

bo przecież nie powywalam rzeczy które dostałem i do tej pory używam czy nie zmienię domu między innymi.


bedzie isc na przod jak zdrowy psychicznie czlowiek.

Bo każdy jest taki sam jak Ty i podejście :)


@mirko_anonim: akurat w ogole pisze to wszystko do Ciebie po majac 19 lat bylem taki jak