Wpis z mikrobloga

Jak to jest, że Wykop jest zasrany Mentzenem 10 RAZY BARDZIEJ, niż Tuskiem, gdy powiedział najpierw, że popiera 500+ a potem nawet 800+? I którego to partia ma REALNE szansę by rządzić?

Brak w ogóle jakiegokolwiek porównania. Można tu krytykować tylko PiS, Konfederację i od biedy Lewicę. Partyjny portal, i tyle.

#polska #4konserwy #konfederacja #bekazlewactwa #ciekawostki #polityka
Pobierz Kapitalista777 - Jak to jest, że Wykop jest zasrany Mentzenem 10 RAZY BARDZIEJ, niż T...
źródło: Tusk-ujawnia-to-beda-moje-pierwsze-decyzje-po-wyborach_article
  • 68
@kiszczak: Nadal wicie się. Po co miałbym w to wchodzić? Od początku jasno dałem Ci do zrozumienia, że nie mam zamiaru wchodzić w tę Twoją głupią grę. Po pierwszej odpowiedzi dowiedziałem tego, co chciałem, wtedy się odsłoniłeś, a potem jedynie zbywałem Twoje próby wciągnięcia w jakąś głupią polemikę, niezdarne próby rozmycia tego, jak się odsłoniłeś na początku. Nie wypada nie odpisać, jak ktoś woła, to odpisuję. Tyle. Ale w żadną polemikę
@Wykopaliskasz Przecież tylko ty się tu wijesz. Od samego początku. Wygłupiłeś się z prośbą o argumenty, ale gdy się zorientowałeś jaką głupotę walnąłeś, bo nawet nie wiesz czego te argumenty miałyby dotyczyć, to starasz się z tego wymiksować w dziwny sposób. Możesz nawet odpowiedzieć pojutrze, nie znudzi mi się( ͡º ͜ʖ͡º)