Wpis z mikrobloga

Uporczywe śledztwo nadal trwa a główne pytanie w nim to czy anastazja dala dupala po pijaku czy nie.

Eksperci wykopowi panują nad sytuacją, @Tfor nawet specjalnie rzucił pracę w supermarkecie żeby być dostepnym 24/7 i analizować każdy wpis na portalach

Elon Musk dal też informacje o tym że programiści starlinkow prawdopodobnie będą pracować nad nowym fjuczerem który bardzo możliwe że wyjaśni cała sprawę.

Proszę nie robić sobie żartów ponieważ sytuacja jest naprawdę poważna.

#anastazjazgrecji #p0lka #rozowepaski #polska #grecja #heheszki
  • 6
  • Odpowiedz
  • 11
@Tfor nawet specjalnie rzucił pracę w supermarkecie żeby być dostepnym 24/7 i analizować każdy wpis na portalach


@Lawsuit: Wypraszam sobie, jestem pracownikiem biura detektywistycznego "Detektyw Ostrowski - nie mylić z Rutkowskim" i tylko wykonuję swoją pracę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Tfor - >@Tfor nawet specjalnie rzucił pracę w supermarkecie żeby być dostepnym 24/7 i...
  • Odpowiedz
@bykuzbik Pewnie wieczorem coś napiszę jak się wyklaruje obraz sytuacji, jakoś teraz nie mam czasu. Teoretycznie mamy* monitoring dowodzący, że jednak wychodziła z domu 32-latka (nie wiadomo czy tyłem czy przodem - obstawiam tył, skoro kamery od przodu nic nie wskazały ileś dni temu) tak więc na 99% zamordowana na terenie opuszczonego domu 100m* od miejsca znalezienia ciała.

Mówi się, że Bengalczykowi zmieniono kwalifikację zarzucanego mu czynu na morderstwo z premedytacją.

No
  • Odpowiedz