Wpis z mikrobloga

Pomyślałem że bym sobie kupił bilet na mecz reprezentacji no i się okazuje, że to nie taka prosta sprawa, trzeba założyć konto na laczynaspilka.pl gdzie po kliku w "I am not a robot" wywala, że będna captcha. Za którymś tam razem się udało, ale oczywiście mój generator haseł wymyślił zbyt silne hasło (zawierające znak ">") także zabawa zaczęła się od początku.

Jak już wlazłem do środka to kliknąłem w Sklep Kibica i jestem na r-gol.com - nie dość, że nie polska domena to jeszcze r-gol? Co to qurwa jest? No ale dobra, wracam, szukam tych biletów, jest - Kup Bilet. Po wybraniu tej opcji w menu mogę kupić bilet na mecz reprezentacji Polski, który się odbył 2 dni temu, albo na Finał Pucharu Polski Kobiet 2 tygodnie temu.

Bardziej się tego #!$%@?ć nie dało?

A jak ktoś się interesuje tematem - ile może kosztować bilet na mecz repry (kolejny jaki tam będzie, może być i towarzyski z San Escobar) na Narodowym? Interesują mnie dobre/najlepsze miejscówki, wydaje mi się, że sam środek i jak najbliżej murawy będzie ok, np. sektor C2/C3/V4/V2 i powiedzmy 5 pierwszych rzędw. Z 500 od łba? 1000? 2000?

Tak, jestem masochistą, chcę zobaczyć z bliska co w tej drużynie nie działa ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#laczynaspilka ##!$%@? #pilkanozna
Silvestre_Cucumeris - Pomyślałem że bym sobie kupił bilet na mecz reprezentacji no i ...

źródło: wh

Pobierz
  • 1