Wpis z mikrobloga

Moim zdaniem najlepiej byłoby, gdyby brat Majora jakimś cudem zdecydował się sam zorganizować pochówek na własną rękę. Skromny, kameralny, bez udziału zwyrodnialców z MCZ. Poczuliby na własnej skórze, do czego doprowadzili. Aż niedobrze się robi na myśl, że będą stali nad trumną i udawali żal. Nad trumną do której sami go wpuścili. Obyśta się zadławili rzygami pewnego dnia patrząc w lustro. Ty Bestio, Dryblasie, Jacuśku, Ekopecie i inni socjopaci

#kononowicz #patostreamy
  • 9
@KomunistycznyZdrajcaNarodu: No nie wiem. W jakiś sposób się go wyrzekli. Nie ma co do tego wracać. Najbliższą osobą dla majora, czy to mu się podobało czy nie, był Konon. Nie wierzę, żeby na koncie majora nie było kasy wystarczającej na pogrzeb. Myślę, że Niemiecki mógłby przy tym pomóc. Poza tym jest jeszcze jedna kwestia. Do kogo należy grób matki Majora? Jeśli do brata Majora to temat pogrzebu może być problematyczny.
@KomunistycznyZdrajcaNarodu: major z bratem byli dla siebie, jak obcy ludzie. Brat nie chciał mieć z nim nic wspólnego i słusznie. Fakt, że w ogóle się zainteresował śmiercią ćpunka i kryminalisty to „zasługa“ ekipy nabiału, bo bez niego nie dostaliby aktu zgonu, jak sami przyznali. Przypuszczam, że bratem kierują względy materialne, bo na pewno wiedział, że Wojtek to słynny jupiter, który zarabiał.
@KomunistycznyZdrajcaNarodu: też najchętniej bym chciał, żeby to jednak brat zorganizował ten pogrzeb. I to bez żadnego ogłoszenia, po cichu, żeby żadne lateksowe psy się tam nie pojawiły. Pięknie by wtedy jechali po nim na filmie co może w końcu trochę obudziłoby te ameby wychwalające ecipe z mlecznego snu. Czy się go wyrzekł i odciął od niego? Oczywiście, ale prawdopodobnie miał swoje powody, suchy zapewne już wtedy był degeneratem. Tak czy siak
Jest Pochowany na cmentarzu w Szczuczynie, jego grób to ziemia i krzyż. Wątpię by Wiesiek miał na tyle pieniędzy by było go stać na postawienie nagrobku. Powiedzmy sobie szczerze, Niemiecki to zwykła podlaska #!$%@?, w jego zakładzie pracowali na czarno alkoholicy pokroju RODO czy Geremka, według mnie zasranym obowiązkiem Niemieckiego było postawienie nagrobku dla Janka.