Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Macie do wyboru:
1)siedzieć w niemal pustym akademiku w wakacje i szukać pracy na etat. Spedzając czas w wojewódzkim, gdzie widzisz ludzi w grupach, a tobie pozostaje samotność i myśl o tym, że miałeś tu mieć normalne życie towarzyskie. Samo mieszkanie w akademiku bez kontaktu z nikim jest dołujące.
2)siedzieć w dysfunkcyjnym domu rodzinnym na wsi i szukać pracy na etat do której musisz dojeżdżać. Plus taki, że przynajmniej nie dopada cię depresja od mieszkania w akademiku i miasta wojewódzkiego, gdzie się nie odnalazłeś, a "znajomi" ze studiów nie widzą samotnego przegrywa. Nie, nie mam znajomych w swoich stronach od jakiegoś czasu.

Nie mam pojęcia co robić. Jestem zagubiony i nawet u psychologa nie znalazłem rozwiązania.

Nie mam pojęcia co robić. Rozważam zmianę uczelni i kolejną przeprowadzkę. Muszę tylko w jakiś sposób przetrwać 3 miesiące wakacji i trochę odłożyć. Chyba najlepsza będzie praca jako kierowca międzynarodowy kat. B.
#pytanie #studbaza #przegryw



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 7
via mirko.proBOT
  • 8
Anonim (nie OP): Lepiej siedzieć w akademiku a nuż coś się wydarzy aniżeli u takiej rodziny, bo oni pewnie już cię skrzywdzili tak wychowując. Po co dalej w tym tkwić? Fakt, że pewnie już się przyzwyczaiłeś do tego i lepsze znane zagrożenie niż nie znane w akademiku.


· Akcje: Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 2
Anonim (nie OP): Chłopie nie popełniaj mojego błędu, nie wracaj do dysfunkcyjnego domu. Z takimi ludźmi trzeba ograniczać kontakt do minimum.
Idź do roboty na wakacje i mieszkaj w akademiku. Zawsze to jest jakaś szansa na poznanie kogoś. A na swoim wygwizdowie to se co najwyżej dzika albo innego jeżozwierza spotkasz i zryjesz łeb nieciekawą sytuacją na chacie.

@mirko_anonim:

Po co w twojej sytuacji miałbyś wracać do domu. Zryjesz psychikę podwójnie: kiepska sytuacja w domu i dalekimi dojazdami do miasta. Pewnie masz jakieś sprawy do załatwienia w życiu, jakiś rozwój, siłownia, język, kursy, filmy, gry. Jeśli nie szukasz znajomości zajmij się tym. A jeśli chcesz kogoś poznać to raczej wiesz jak się do tego zabrać... Przecież nie znajdziesz ich na #!$%@?. Do domu możesz wrócić na kilka dni co