Wpis z mikrobloga

Zastanawiam sie nad kupnem mieszkania 45-60m2 poki co dla siebie, pozniej moze z kims, mam rodzinę w okolicach Pruszkowa i zastanawiam się w jaka dzielnica byłaby optymalna pod kątem lokalizacji/ceny (pracuje zdalnie), ale fajnie byloby miec szybki dojazd do centrum, myśle nad chrzanowem (potencjalne metro w ciągu 2lat), w miarę blisko rodzinki, może ktoś doradzi jak się tam mieszka,albo zasugeruję inną lokalizację w której przyjemnie się mieszka i nie jest ultra drogo (planuje zakup mieszkania do okolo 700-800k
#mieszania #nieruchomosci #warszawa
  • 12
@Drewmalino na Chrzanów jest ogromny hajp. Podobno są nawet kolejki do rezerwacji jeszcze dopiero planowanych inwestycji. Ale faktycznie na tle innych wypada całkiem nieźle.
Jak jest dobre połączenie kolejowe z Pruszkowem to można rozważyć też Pragę Północ/Targówek/Bródno, ewentualnie Włochy jak nie zależy Ci na ładnej okolicy. Inne miejsca albo są fatalnie skomunikowane, albo niebotycznie drogie.
k jest dobre połączenie k


@wap_eeL: obecnie mieszkam od kilku miesiecy na grochowie, akurat w takiem nie za ciekawej okolicy i sam nie wiem, może targówek blisko metra nie byłby zły tylko znowu daleko od rodzinki, musze pomyslec i poszukać
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@wap_eeL jakim stanie? Gdy skończą przebudowę zachodniego to można powiedzieć, że nigdy nie było w lepszym. Owszem teraz są fatalne utrudnienia, ale kupujesz mieszkanie z perspektywą inną niż pierwsze dwa lata.
@wap_eeL: No niestety, cała kolej w warszawie jest rozpieprzona. Mnie denerwują starze składy intercity, które hałasują na regionalnych trasach, ale to bardzo ważny węzeł i potrzebował tej przebudowy - niestety czasochłonnej. Myślę, że wschodnią ogarną szybciej i z mniejszymi problemami dla innych połączeń.