Wpis z mikrobloga

@Kasahara: No ja sto lat temu ładowałem łopate dziennie i nigdy nie spadłem poniżej 85kg a jak sto lat później zacząłem ćwiczysz i dietetykować sie to spadłem do zdrowego wysportowanego 80kg ktore odmieniło moje życie ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:
  • Odpowiedz
sama krajuwa NIE WPŁYWA NA MIEŚNIE


@Gzyro: Ale #!$%@?, praktycznie każdy stymulant podkręca ci metabolizm i przy okazji blokuje uczucie łaknienia, więc po dłuższym ciągu spadek masy gwarantowany. Taka feta dodatkowo wysusza cię na wiór i po ciągu malejesz w oczach (a przynajmniej jest tak w przypadku osób szczupłych z dość niskim bf)
  • Odpowiedz
@presjapresja: Kiedyś chłopaki metę grzali przed treningiem a potem wygrywali Mr Olympia a dzisiaj każdy zawodnik z IFBB ma receptę na adderall więc chyba aż tak mocno mięśni nie zjada jeśli trzymasz dietę.
  • Odpowiedz
@OrcSpearmiarz: metabolizmu to on raczej nie podkręca, tylko tłumi łaknienie co przegląda się na spalanie tłuszczu oraz mięśni jeśli masz ujemny deficyt kcal.

Co rozumiesz pisząc podkręca metabolizm? IMO #!$%@? go taka amfa bo jak wrócisz do normalnego jedzenia to nadwyżki kaloryczne szybko odłożą się jako tłuszcz

@presjapresja j/w
  • Odpowiedz
@Jakis_Leszek: Po praktycznie każdym stimie masz znacznie podniesioną temperaturę ciała, dochodzi ekstremalnie wysokie tętno, które na trzeźwo wystąpiłoby tylko przy ciężkim wysiłku i niekontrolowane skurcze mięśni całego ciała. Kolejnym istotnym elementem jest mózg bombardowany neuroprzekaźnikami, który pracuje dużo mocniej (są badania że wzmozona praca mózgu jest jedną z przyczyn neurotoksycznksci, bo niektóre jego obszary się przegrzewają) Każda z tych rzeczy jest wydatkiem energetycznym dla naszego organizmu
  • Odpowiedz