Wpis z mikrobloga

#ukraina #rosja #wojna

Jak dla mnie, to wszytko wygląda na zorganizowany występ "teatralny". Teraz u kacapów jest duże zamieszanie, bo Wagnerowcy chcą głów szefów armi kacapskiej, których oskarżają o duże straty i przeciągający się, przegrywany, konflikt na Ukrainie. Wykorzystają to zamieszanie Ukraińcy i przebija się przez kacapską obronę, która i tak już trzeszczały w szwach w niektórych miejscach. W ten sposób Ukraina wygra starcie doprowadzając do podpisania pokoju. Ukraińcy odzyskują utracone tereny swojego kraju, ale bez Krymu, który może stanie się jakimś eksterytorialnym potworkiem, jak Wolne Miasto Gdańsk. W ten sposób Putin ochroni swoją głowę, bo porażka nie będzie winą jego tylko szefów kacapskiej armii, którzy swoimi działaniami doprowadzili do buntu wagnerowców. A przy okazji szef wagnerowców zostanie bohaterem, bo chciał naprawy sytuacji w kacapskiej armii, on chciał wygrać konflikt na Ukrainie. Pewnie za jakiś czas, po tej całej szopce, ale przed podpisaniem pokoju przez Ukraińców, zginie w zamachu i winą obarczy się Ukraińców. Kto wychodzi zwycięsko? Putin...

ʕʔ
  • 7
@Kempes: oglądałem gadanie jednego gostka przed chwilą, który dość trafnie zauważył, że wojska Wagnera w Rostowie mają namalowane "Z" na pojazdach ALE w kolorze czerwonym. Siły rządowe mają białe "Z". Nie kojarzy ci się t oz czymś? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@dominowiak

@Kempes: oglądałem gadanie jednego gostka przed chwilą, który dość trafnie zauważył, że wojska Wagnera w Rostowie mają namalowane "Z" na pojazdach ALE w kolorze czerwonym. Siły rządowe mają białe "Z". Nie kojarzy ci się t oz czymś? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


z perspektywy czasu to jednak czerwoni okazali się gorszą plagą, więc nie jestem pewny czy to dobra alternatywa z wagnerowcami ( ͡º ͜ʖ
@dominowiak @Mtsen @kinson @homealone Może nawet to wszystko być uzgodnione z USA, może nawet z Chinami, cała ta szopka. W sumie USA i Chiny chcą zakończyć konflikt, ale chcą mieć na stołku w Rosji kogoś, kogo już znają, czyli Putina. Do tego ta dziwnie wyglądają ukraińska kontrofensywa...