Wpis z mikrobloga

Cześć Mirki, próbuje kupić flakon perfum. Rozstrzał cenowy interesującego mnie perfumu jest w granicach 200% co pozwala mi sądzić że gdzieniegdzie można się nadziać na podróbki. Pytanie: jaki jest sprawdzony sklep internetowy w którym kupię nie drogo oryginalne perfumy? #pytanie #perfumy
  • 17
@DragonTattoo2404: Ciekawe, oni podróbek nigdy nie sprzedawali. Jedyne co słyszałem to, że te odpakowane (z dużą zniżka) zdarzały się podróbkami, ale to była wina słabej kontroli zwrotów - po prostu cwaniaczki zamawiały, podmieniali na podróbki i odsyłali, a Notino słabo sprawdzało i później sprzedawało jako rozpakowane ze zniżką.
@DragonTattoo2404: Ja #!$%@? :D Wszyscy tutaj i na każdej innej grupce, każdym innym forum, kupują na notino - choć przyznać trzeba, że na pewno rzadziej niż kiedyś, bo robi się to coraz droższy sklep (nadal do d. i s. nie ma co porównywać). Wiesz, że notino ma sklepy stacjonarne? W największych miastach w Polsce, w galeriach handlowych? I że działa w całej Europie? Jak mieliby sprzedawać fejki? Prędzej kupisz fejka od
@DragonTattoo2404 z tego co wiem to kazda firma która prowadzi sprzedaż internetowa takie zwroty musi przyjmować i jedynie co to mogą odtrącać pewną kwotę od wartości produktu

Notino jest jak najbardziej legit, więc możesz usprawiedliwiać swoje droższe zakupy w jaki chcesz sposób, ale nie gadaj ludziom bzdur