Wpis z mikrobloga

Smiac mi sie chce, foliowe czapeczki z wykop.pl znowu mialy racje XD Koniec przedstawienia i pierozek zawraca ze swoja armia.

Jednak wczesniej eksperci z mirko zdazyli sie wypowiedziec i obrzucac blotem kazdego kto mysli inaczej. Wielka niespodzianka, ze geostratedzy znowu wyszli na debilow i onuce XD zawsze mnie bawi jak ktos probuje znac sie na wszystkim i na sam koniec za kazdym razem sie osmiesza XD

#ukraina #rosja #wojna
ZymianinZKetchupemNaRekach - Smiac mi sie chce, foliowe czapeczki z wykop.pl znowu mi...

źródło: IMG_9841

Pobierz
  • 19
@ZymianinZKetchupemNaRekach: świetny post. Tych frajerów którzy potem i tak są #optopedau i nie odnoszą się do swoich wcześniejszych postów, w których wyzywają każdego sceptyka od foliarza, ruskiej onucy i co tam jeszcze wypadało by piętnować. Robic screeny i wrzucać do oporu na wykop. Razem z lista frajerów którzy tę posty plusuja. O 20:00 miała upaść Moskwa mordo. Putin uciekł z kraju w którym rządzi xD szczury uciekły do kanału. Już cisza
@FrasierCrane: ale co gostek z wypoku ma Ci mówić? Sami się zaoraliscie tymi spustami na temat pseudo puczu. Teraz dalej wymyślacie teorie. Teatr dla frajerów, a łykacie to dalej jak covida. Ci którzy nie wierzyli w covida wyzywaliscie od antyszczepow. Ci którzy nie wiedzą w cyrk na Ukrainie wyzywacie od Ruskich onuc. Tyle. Czas na przemyślenia