Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
To nie wyznanie co prawda, ale bardzo wstydliwe pytanie o stresującą mnie kwestię...
Powinęła mi się ostatnio w życiu noga. Nie zapłaciłem w terminie faktury za prąd za maj i za czerwiec.
W zeszłym tygodniu opłaciłem przeterminowa o 30-pare dni fakturę za maj i notę odsetkową. Została przeterminowana o kilkanaście dni faktura za maj. W międzyczasie dostałem pismo, że jeżeli nie zapłacę zaległości do końca następnego tygodnia to mogą odciąć mi prąd... Myślicie że jeśli opłaciłem większą i bardziej przeterminowaną fakturę a tej drugiej jeszcze nie (będę mieć dopiero w połowie miesiąca, kiedy dostanę wypłatę z nowej pracy) to odetną mi dostawę energii? #prad #tauron #zadluzenie



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 6
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): Skoro uregulowałeś zaległość przed dostaniem pisma to chyba zauważą, że masz jakaś obsuwę ale zapłaciłeś dużo po terminie. Jednak zadzwonienie i wyjaśnienie sprawy szybciej ciebie uspokoi aniżeli pytanie w internecie.

Ps. W moim życiu 3 razy odcinali mi prąd z powodu nie opłacenia rachunków. Aktualnie jestem na etapie iż robię nadpłaty na przyszły rok aby nigdy więcej nie wpaść w taką pułapkę.

  • Odpowiedz