Wpis z mikrobloga

Czesc mirki, mam takie pytanko;

Mianowicie chcialbym kupic mieszkanie na ktore mam zdolnosc kredytową, tylko pojawia się problem z wkładem własnym.

Co do programu mieszkanie bez wkładu własnego to niestety cena za m2 przewyższa maksymalny próg oferowany w programie

Niestety nie mam wystarczająco pieniędzy na wklad własny, od niedawna zmieniłem pracę i zacząłem wiecej zarabiać ale nadal nie mam tych 10% wkladu własnego.

Zauważyłem w internecie jakies pożyczki prywatne, bez BIK i tak dalej.

Wiecie moze czy to są legitne pożyczki czy mogę narobić sobie kłopotów? Nie chciałbym brac pożyczki na wklad własny z banku dlatego, że wtedy spadnie mi zdolnosc na kredyt hipoteczny, i zastanawiam się czy wlasnie takie pożyczki prywatne bylyby dobrą opcją?

#finanse #pozyczka #pozyczki #kupnomieszkania #pytanie #pomoc
  • 3
  • 0
@marcpol serioo? ten program jeszcze nie wszedł i w zasadzie to słyszałem że jeszcze te warunki nie są do konca ustalone, ale gdyby tak było to super :)

To znaczy ze potrzebna jest mi tylko zdolnosc do wzięcia tego kredytu w zasadzie tak? i wtedy nie powinno być problemu z wzięciem mieszkania bez tego wkladu własnego?
@marcpol serioo? ten program jeszcze nie wszedł i w zasadzie to słyszałem że jeszcze te warunki nie są do konca ustalone, ale gdyby tak było to super :)


@Benek95594: Warunki programu są znane i ustalone. Niektóre kwestie budzą jednak wątpliwości interpretacyjnie.

To znaczy ze potrzebna jest mi tylko zdolnosc do wzięcia tego kredytu w zasadzie tak? i wtedy nie powinno być problemu z wzięciem mieszkania bez tego wkladu własnego?


@Benek95594: