Wpis z mikrobloga

Jestem z Wrocławia, pojechałem wczoraj do zoo w Opolu i jestem w szoku:
- ogromny parking za free
- polozenie zoo w super zielonym miejscu
- brak kolejek do kas
- brak dzikich tłumów, akurat lew wyłożył się przy szybie, 10 min siedzieliśmy na ławeczce sam na sam :-)
- bardzo duzo zwierzat, bardzo fajne wybiegi m.in. dla lwow, tygrysow, goryli, fok, kangurów itd.
- atrakcje - karmienie zwierzat co 30min
- przystepna cena: 2+1 za 90zł
- 5-6 sporych placow zabaw dla dzieci na terenie zoo

Żeby zobaczyć wszystko spędziliśmy tam prawie 6 godzin. Od dziś nie rozumiem po co cały dolnośląski motłoch pcha się do zoo we Wrocławiu.

#wroclaw #opole #oswiadczenie
  • 55
  • Odpowiedz
@Mariano123: Nie byłam w zoo w Opolu, ale z rodziną od kilku lat co roku odwiedzamy zoo, w którym nie byliśmy. Żółw morski we Wrocławiu skradł moje serce, całe afrykanarium jest na świetnym poziomie, pawilon gadów jest trochę przestarzały, ale jednak terraria są fajnie urządzone i jest ich dużo, a temat gadów w polskich zoo jest często traktowany po macoszemu. ALE: jest drogo i poza afrykanarium wybiegi są mocno przestarzałe. Pomimo
  • Odpowiedz
@obk: dobra już sobie poklepcie razem z @Mariano123 nikt wam nie zagląda do łóżka. Może przestaniecie narzekać na świat po tym jak zrobiliście sobie niechciane dzieci xD
  • Odpowiedz
  • 1
tym jak zrobiliście sobie niechciane dzieci


@Rad-X: Ja tam o żadnych nie wiem, w przeciwieństwie do twoich starych.
  • Odpowiedz
@Mariano123: bylam w zoo WRO w zeszly weekend sobota, zero kolejek, troche ludzi, ale nie jakos uporczywie. Bardzo fajne ZOO macie, afrykarium 15/10 podobalo mi sie strasznie. Zoo w Opolu jest o wiele zielensze, maja lepsze wybiegi dla zwierzat, jest ciekawiej, ale nie ma afrykarium :D po zoo mozna isc nad jeziorko do baru LABA odpoczac, jest super vibe, park tez fajny. Porownujac to obydwa zoo maja swoje plusy i minusy,
  • Odpowiedz
@Brojogan: ty slyszales kiedys o tym ze dzieciaki chlona wiedze sto razy lepiej niz nasze boomerskie mozgi? Psychostymulacja dzieciakow jest mega wazna wiec podchodzenie do tego w ten sposob "ze nic nie zapamieta" to olewactwo xd im sie doslownie mozgi ksztaltuja przez takie wycieczki
  • Odpowiedz
@Mariano123 nie rozumiem w ogóle po co ludzie pchają się do zoo i oglądają dzikie zwierzęta w klatkach. Serio lepiej gdyby takie miejsca nie istniały i zwierzęta nie musiałyby rodzic się i zyc cały czas w niewoli
  • Odpowiedz
@broker: nie wiem co jest Odra a co stara Odra. Ulica Okólna. Można parkować za free a spacerem może 400m do kasy i wejścia do zoo. Do tego bez korków i tłumów. Niektórzy parkują przy samej kładce na ulicy Na Grobli ale tam jest strefa zamieszkania chyba i trochę ryzykowna zabawa.
Ogólnie łatwizna omijać drogie parkowanie przy Hali Stulecia.
  • Odpowiedz
im sie doslownie mozgi ksztaltuja przez takie wycieczki


@Vittel: No to cztery osoby nie mogą podejść do barierki, bo jakiemuś dziecku się właśnie kształtuje mózg.( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz