Wpis z mikrobloga

@zomos: Typie, ale fajny jesteś, siedzisz i sobie coś wmawiasz. A może jestem PiSiorem? A może Platfusem? W końcu jednym i drugie to g0wno konfa nie pasuje w parlamencie. Amfiarze kryptogeje ruckie onuce i foliarze xDDD
  • Odpowiedz
@zdrajczyciel: Jutro wolne. Poniedziałki organizuję jak chcę i nie ustawiłem nic. Tylko sprawy z dzieciakiem mam. ( ͡° ͜ʖ ͡°). Życzę miłego #!$%@? na janusza.
  • Odpowiedz
@JAn2: jak go nie lubie to co tu powiedział złego? Wszyscy wiedzą, że rzymianie rządzą światem i musi być tak jak oni powiedzą, a wszyscy też wiedzą jaki pogardliwy stosunek mają do Polaków, najchętniej obarczyliby nas za cału holokaust. To samo Niemcy, ile lat trzeba było walczyć, żeby nazwa polskie obozy zagłady zmieniła się na niemieckie obozy zagłady?
  • Odpowiedz
@JAn2: przytoczę słowa innego rosyjskiego polityka. Jak to mówił morawiecki - ludzie są tak głupi, że to działa ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Lider Rosji nie powstrzymał się od tradycyjnych już dla siebie komentarzy na temat zepsucia Zachodu, a nawet powołał się na Biblię i inne święte księgi, w których "małżeństwo to związek mężczyzny i kobiety". Twierdził, że Zachód chce normalizować pedofilię, błogosławić małżeństwa jednopłciowe i prowadzić do
  • Odpowiedz
@JAn2 czego nie widzi konfederat? Rosji. Największy kraj świata nie istnieje dla niego w żadnej formie. Największym wrogiem za to są Żydzi, Niemcy i Ukraińcy. Klasyk

W kuce pieją z zachwytu. #!$%@?. Dobrze, że większość z nich nie ma praw wyborczych a reszcie nie będzie się chciało pójść głosować bo nie lubią wychodzić do ludzi.
  • Odpowiedz
@JAn2 Norwegia, Szwajcaria płaci #!$%@? wielki hajs żeby moc z nami współpracować, a #!$%@? maja do gadania. Argentyna na drugim końcu świata wprowadza nasze prawa, by moc sprzedawać u nas mięso. To samo świadczy o potędze tego sojuszu. Nie chcecie żeby prawo wam wprowadzali Niemcy i Francuzi? To czemuscie się tak cieszyli jak Anglicy zrobili brezit? Przecież Polska i Wielka Brytania to zawsze była naturalna przeciwwaga dla FR-DE. Zreszta za nie długo
  • Odpowiedz