Wpis z mikrobloga

Polecam uważać na nienormalnych ludzi nad #zakrzowek, którzy przychodzą ze swoimi sierściuchami, które podpływają do pływających ludzi i nie wiadomo czy taki "grzeczny piesek" cię nie ugryzie albo nie utopi. Wszystkie psy powinny być na smyczy albo przynajmniej w kagańcu, szczególnie te agresywne rasy. Koło ch* mi to lata że twój sierściuch musi się wybiegać. Powinny być za to surowe mandaty.

Mam zdjęcie i wideo takiej jednej poje*anej kobiety, której wielki pies popłynął z mordą do pływającej dziewczyny a ona miała to w dupie, dopiero jak wrócił i zaczął szczekać na ludzi to go zabrała w inne miejsce. Jeśli ktoś chce to podeślę na priv.

Dopiero co była akcja że dwa amstafy w krakowie pogryzły typa na rolkach, ale widzę że ludzie mają to w dupie.

#afera #krakow
greedy_critic - Polecam uważać na nienormalnych ludzi nad #zakrzowek, którzy przychod...

źródło: temp_file.png1759716934137438397

Pobierz
  • 35
@neeet: Coś w tym jest. Swego czasu mieszkałem w UK w nadmorskiej miejscowości i dzienne, szczególnie gdy było ciepło, widziałem setki psów w okolicach plaż i wiele z nich było nie na smyczy. Nigdy nie widziałem, żeby ktoś miał o to ból dupy, a sam dosłownie tylko raz miałem "przykrą" sytuację, w której pies zahaczył mnie łapą skacząc za piłką, reszta psów luzem nawet nigdy na mnie nie spojrzała ( ͡
@romek898 proszę nauczyć się czytać i samemu wyjść z piwnicy, wielki obrońco psów.

Tutaj link do sytuacji z amstaffami:

https://natemat.pl/492266,amstaffy-pogryzly-go-pod-wawelem-ma-obrazenia-jader-i-penisa

a tutaj zdjęcie pimpusia (już związanego po tym jak zaczął warczeć na jakieś dziecko) ( ͡º ͜ʖ͡º) Ale nie no, pieski są ekstra.
greedy_critic - @romek898 proszę nauczyć się czytać i samemu wyjść z piwnicy, wielki ...

źródło: temp_file.png620435119112031943

Pobierz
@greedy_critic: Co w tym komentarzu jest "nie tak", że postanowiłeś zgłosić do modków, którzy go usunęli?

"Mi tam psy biegające luzem nie przeszkadzają, a jak mam jakieś obiekcje to zgłaszam właścicielowi. Wprost przeciwnie, lubię takiego psiaka pogłaskać, popatrzyć, itd. To samo z kotami i innymi zwierzętami domowymi.
Większość właścicieli psów dobrze wie, czy są agresywne, czy można je puścić wśród ludzi, jakie mogą stanowić zagrożenie.
Najczęściej z tego co widzę najbardziej
@neeet poproszę faktyczne przykłady tej agresji ludzi wobec niewinnych psów, a nie tylko "tak sobie wymyśliłem, więc tak jest".

Bo przykładów gdzie nieupilnowany "piesek" kogoś pogryzł jest multum, nie trzeba się nawet wysilać ( ͡º ͜ʖ͡º)

https://warszawa.naszemiasto.pl/pies-pogryzl-rowerzystke-na-bulwarach-wislanych-w-warszawie/ar/c1-9355299

Zaraz się odpali narracja że to nie wina pieska tylko właściciela, albo tego agresywnego rowerzysty agresywnie jadącego na swoim rowerze.
@greedy_critic ja ostatnio #!$%@? się do sklepiku osiedlowego między pijanego dresa a jego pitbulla bez kagańca :) musiałam się jakoś przepchnąć obok psa, bo "przepraszam" nic nie pomogło. nic się nie stało, ale skąd ja mam wiedzieć, że nic się nie stanie i mnie nie #!$%@?? szczęki ma takie, że ociebaton.

ludzie nie potrafią zrozumieć, że inni nie chcą mieć śmierci przed oczami za każdym razem jak ich Pimpek rozpędza się w
@greedy_critic:

Poszkodowana jechała rowerem po nadwiślańskiej promenadzie. Kiedy mijała spacerującą z psem kobietę, zwierzę niespodziewanie spłoszyło się, zerwało ze smyczy i wbiło zęby w łydkę rowerzystki.


Weź się nie ośmieszaj, bo naturalnym jest, że pies się wystraszył większego obiektu, który mylnie potraktował jako zagrożenie, a nie wiadomo, czy rowerzystka go przypadkiem nie trąciła lub najechała na łapę lub ogon przy tym mijaniu.
@fuechsinn: Ale po co manipulujesz pisząc "przypadkowe osoby"?

Po pierwsze, to nie były jakieś "przypadkowe osoby", a tylko jedna osoba (rowerzystka)
Po drugie nie była "przypadkowa", bo mijała spacerującą z psem kobietę - nie wiadomo, czy jadąc rowerem nie trąciła tego psa, czy nie najechała mu na łapę/ogon. Wtedy jest to naturalna reakcja na ból i zagrożenie.
Tak, czy siak zwykły wypadek.

Człowiek jak mu ktoś machnie czymkolwiek nad głową lub
@greedy_critic: Ja akurat mam to absolutnie w piździe xD. Jak kogoś pies ma wszystko w dupie i nie jest agresywny to mi to kompletnie nie przeszkadza. Nawet miło jak taki piesio podbiegnie. Bardziej już mnie ludzie wku*wiają.

Sam mam psa, który #!$%@? wie co by zrobił więc go nie spuszczam nigdy gdy w pobliżu mogą być ludzie i chodzi na smyczy. Nawet jak jestem sam gdzieś na polanie to go spuszczam
Znowu musisz wymyślać historię, tak żeby w twoim świecie piesek nie był winny.


@greedy_critic: Znowu wyszukujesz na siłę jakieś pojedyncze przypadki, aby nimi uzasadnić, że każdy pies jest niebezpieczny i będzie gryzł ludzi jak tylko ich zobaczy.

Mamy jakieś przepisy dotyczące groźnych ras i uważam, że one powinny być rzeczywiście na uwięzi/w kagańcu, ale wrzucanie na siłę do tych groźnych ras wszystkich innych psów tak jak ty to zrobiłeś jest zwykłą
@fuechsinn: "przypadkowa osoba" to nie jest osoba wchodząca w twoją przestrzeń intymną lub w zwierzęcy dystans krytyczny, a mijająca rowerzystka znienacka weszła w tę przestrzeń:
Dystanse personalne są charakterystyczne dla ludzi i zwierząt
Dystans krytyczny
Pies na smyczy nie miał jak zareagować ucieczką na mijający, a naruszający jego przestrzeń znienacka rower:
Reakcja walka lub ucieczkaj

Agresja dystansująca – rodzaj agresji obronnej, skierowana wobec ludzi i zwierząt zbliżających się do psa, a