Wpis z mikrobloga

  • 0
@ikimrdbeietocytynal

@wash-and-go: wlasnie wpadłem na pomysł, powiedzcie co sądzicie: praca na ochronie ale uwaga: za granicą, czyli łączysz prace na ochronie z zarabianiem erło

z tego co wiem wpis na kwalifikowanego pracownika ochrony Polski nie jest ważne za granicą czyli na przykład pojedziesz do Niemiec i już tam musisz wyrabiać odrębne uprawnienia ale dobry pomysł jakbyś umiesz mówić po niemiecku , myślę że do tego potrzeba niemieckie obywatelstwo
  • Odpowiedz
gdzie masz napisane że masz jakiś limit godzin ? :)


@wash-and-go: no w kodeksie pracy jest 150 nadgodzin rocznie

limit nadgodzin w ochronie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Jelcz1906: a ja nie wiem jak od kuchni ta branża wygląda, w moim regionie na ochronę zdrowych i nieemerytów nie przyjmują xd
  • Odpowiedz
  • 1
@WnukUrbana

@wash-and-go: latwo taki etat 12h na ochronie znalezc?

W sumie bym popracowal bo zachecajace zarabiac tyle co po wiekszosci studiow

gdy szukałem pracy w ochronie miałem dużo ofert po 12 godzin na przykład stanie w sklepach to jest #!$%@? ale gdy szukasz pracy 24 48 zazwyczaj trafiasz na obiekt a tam czujesz się jak w domu gadałem z innymi kumplami z ochrony jeżeli chcesz wejść na maksa w ochronę to
  • Odpowiedz
  • 1
@WnukUrbana

@wash-and-go: latwo taki etat 12h na ochronie znalezc?

W sumie bym popracowal bo zachecajace zarabiac tyle co po wiekszosci studiow

a i dobrze jakbyś miał wpis na kwalifikowanego pracownika ochrony wtedy znajdziesz moment pracy w ochronie A tak to wszystko po znajomości
  • Odpowiedz
  • 4
@Pandillero

>gdzie masz napisane że masz jakiś limit godzin ? :)


@wash-and-go: no w kodeksie pracy jest 150 nadgodzin rocznie


>limit nadgodzin w ochronie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Jelcz1906: a ja nie wiem jak od kuchni ta branża wygląda, w moim regionie na ochronę zdrowych i nieemerytów nie przyjmują xd

ale możesz mieć parę umów zlecenie i wtedy omijasz prawo :)
  • Odpowiedz
  • 13
@WnukUrbana straciłem 15 lat na gówno pracach w Polsce żałuję że od razu po ukończeniu 18 roku życia nie pomyślałem o tym by iść na kurs kwalifikowanego pracownika ochrony w niektórych pracach dojeżdżali mnie psychicznie wysiłek fizyczny nie była adekwatny do zarobków a tutaj nikt mnie nie pogania nikt mnie nie męczy jest light jestem spełniony człowieku
  • Odpowiedz