Wpis z mikrobloga

18+ nsfw

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@rybsonk: trzecia płeć to obojniak, czwarta to brak całkowity lub częściowy posiadania narządów płciowych. Bardzo rzadkie wady genetyczne, ale występują.
  • Odpowiedz
@inkill: obojnakiem to może być ślimak (i dwoje dowolnych obojnaków może mieć potomka). Więc jak już tworzysz gender studies to przeczytaj chociaż któryś z podręczników, który istnieje - możesz w sumie zacząć od tego od biologi.
  • Odpowiedz
@korin_ @bezprzypau płeć określana jest po wewnętrznych i zewnętrznych narządach płciowych, tak czy nie?

Dlatego:

Obojnak rodzi się jako osoba interpłciowa. Posiada zatem zarówno narządy płciowe żeńskie, jak i męskie. Mowa tutaj o organach płciowych zewnętrznych, które widać gołym okiem po urodzeniu, jak i o wewnętrznych
  • Odpowiedz
@L3stko: wydaje mi się że trzeba wysłać kolejnego Pioneera z poprawioną tabliczką zawierająca wszystkie 148 płci. Nie wiem tylko czy ziemska technologia jest na tyle zaawansowana by wystrzelić takiego satelitę który to wszystko pomieści.
  • Odpowiedz
trzecia płeć to obojniak, czwarta to brak całkowity lub częściowy posiadania narządów płciowych


@inkill: Parafrazując: Większość osób ma dwie ręce: lewą i prawą. Ale są jeszcze ludzie którzy, mają trzecią rękę: brak rąk. :-)))

No piękne! Ucz mnie mistrzu. Zwłaszcza matematycznej analizy skupień i klasteryzacji hierarchicznej. :-))))
Metody SAHN także pomagają w klasyfikowaniu obiektów pod względem wielu cech do określonych grup. Liczba grup nie jest narzucona z góry, więc weź z
  • Odpowiedz
@kot_gagarina @ostulemijo: wystarczy fakt, że posiadanie obu narządów płciowych lub ich brak, wiąże się z tym, że takiego organizmu nie można już przypisać do dwóch głównych normalnych płci.

PS. @kot_gagarina fajnie, że kierujesz się tą swoją logiką z pkt widzenia albo białe, albo czarne. #!$%@?ć miliony lat rozwoju, ewolucji i pomyłek samej natury xD przecież wielka natura nie mogła się pomylić i #!$%@?ć kilku organizmów tworząc wyjątki od reguły
  • Odpowiedz
albo białe, albo czarne


@inkill: Słyszałeś o czymś takim anomalia? Albo, że wyjątek potwierdza regułę? :-)))
Logika podpowiada mi, że jak ktoś nie ma lewej ręki i nie ma prawej ręki, to nie ma rąk, a nie, że ma trzecią. To, że są ludzie, którzy nie mieszczą się w ramach danej klasyfikacji, to nie oznacza, że klasyfikacja jest zła. Wręcz przeciwnie - potwierdza, że WIĘKSZOŚĆ pasuje do przyjętej klasyfikacji. Ja nie
  • Odpowiedz