Wpis z mikrobloga

Im jestem starszy tym bardziej gardzę policją.

- Chowanie radiowozów i samego siebie za płotami, banerami, słupami i żywopłotami niczym jakieś pozbawione godności istoty.
- Umarzanie wszelkiej maści kradzieży.
- Pretensjonalny i pouczający ton, pomimo tego, że jeszcze 20 sekund temu taki policjant / policjantka chowali się w krzakach, żeby tylko mandat się zgadzał.
- Kompletnie upolitycznieni przełożeni, którzy wydadzą każdy rozkaz, żeby partyjniak popatrzył na nich przychylnym okiem.
- Wcześniejsza emerytura, pomimo niemal zerowego ryzyka zawodowego.

Może mi ktoś wytłumaczyć co kieruje ludźmi, którzy chcą "pracować" w tej formacji? Przecież trzeba być zupełnie pozbawionym godności i wstydu.

#policja #kiciochpyta #pytanie #pytaniedoeksperta
  • 71
  • Odpowiedz
@Mandarex: Możesz sobie dopisać jeszcze kilka DDDD w XD i nie zmieni to, że nie masz racji. Kontekstem od samego początku jest bezczelna i nielegalna przyczajka policji tak, aby ich nie było widać, żeby móc nabijać mandaty.

Nie będę Ci już więcej tego tłumaczył.
  • Odpowiedz
Chowanie radiowozów i samego siebie za płotami, banerami, słupami i żywopłotami niczym jakieś pozbawione godności istoty


@RoobRoys: podobno wlasnie zmienilo sie prawo i ze juz tak moga robic na legalu, ma ktos jakies info albo artykuł?
  • Odpowiedz
Chowanie radiowozów i samego siebie za płotami


Ojej, bo jeszcze mandacik wpadnie, ojej ojej. Prowadź jak cywilizowany człowiek zgodnie ze znakami to nie dostaniesz.

Wcześniejsza emerytura, pomimo niemal zerowego ryzyka zawodowego


@RoobRoys: XDDDDDDDDDDDDDDDDDD
  • Odpowiedz
  • 1
@RoobRoys Dużo ludzi odeszło z policji bo pozmieniali im te emerytury. Mają takie braki że biorą każdego jak leci. Nawet takie starsze osoby jak zdjęcie tego dziadka co obiegło internet. Zdjęcie było wykonane w szkole w Legionowie.

Co do tych emerytur to teraz, nie jest już tak kolorowo.
Kiedyś było tak, że przepracował 25 lat emerytura i szedł taki pracować na etat, dostawał jeszcze druga cywilna emeryturę więc robiła się całkiem dobra
  • Odpowiedz
@Mandarex: przejedź się kolego po gdańsku. Tutaj jeszcze ani razu nie widziałem pomiaru prędkości przy którym byłby widoczny radiowóz. Mają swoje ulubione miejsca: za stacją benzynową, w bramie, w chaszczach, za innymi samochodami.
  • Odpowiedz
@RoobRoys: Tak, ruch drogowy jest od #!$%@? mandatów, i nie nie mogą się chować, ale wiesz co...wcale nie muszą się chować. Przekraczanie prędkości w naszym kraju jest tak częste, że i tak swoją "normę" wyrobią. Z palcem w dupie. Chcesz nie dać zarobić złodziejom z rządu? Jeźdź przepisowo.
  • Odpowiedz
Może mi ktoś wytłumaczyć co kieruje ludźmi, którzy chcą "pracować" w tej formacji? Przecież trzeba być zupełnie pozbawionym godności i wstydu.


@RoobRoys: To że idą tam sebki bez pomysłu na siebie, ambicji czy umiejętności. Mundurówka ratuje im dupe przed pójściem na produkcje do kołhozu, bo nic twardego nie potrafią / nie nadają sie do czegokolwiek innego.
Change my mind.
Poza turbo-kołhozami nie ma drugiego takiego zawodu w którym w zasadzie nie
  • Odpowiedz
Może mi ktoś wytłumaczyć co kieruje ludźmi, którzy chcą "pracować" w tej formacji?

- Wcześniejsza emerytura, pomimo niemal zerowego ryzyka zawodowego.


@RoobRoys: sam sobie odpowiedziałeś.

Brak pomysłu na życie. Znam takiego, co do żadnej pracy się nie nadawał i nigdzie miejsca nie zagrzał. Ostatecznie poszedł do policji. Mimo, że miał trochę mentalność patusa. Rodzinka kombinatorów. W Polsce powiatowej budżetówka to najbezpieczniejsza forma zatrudnienia. Część może idzie tam z powołania, ale część
  • Odpowiedz
@RoobRoys: dla wszystkich komentujących narzekających na policję, ciekawe jak sobie to wyobrazacie jakby jej nie było, waszym zdaniem nic nie robią i nie nadają się do niczego a jednak bez nich było by jak w filmie noc oczyszczenia
  • Odpowiedz