Wpis z mikrobloga

@sxilll

dziś pytanie dziś odpowiedź

To bardzo łatwe. Kobiety nie muszą NIC robić, aby zostać poderwaną i być czyjąś dziewczyną. Kobiety po prostu muszą oddychać, a nawet te bardzo brzydkie znajdą faceta, który obniży swoje oczekiwania, by móc przelecieć cokolwiek. Dlatego dla kobiet jest nielogiczne, że nikt nigdy nie był w związku. Dla nich facet, który nigdy z nikim nie był, jest dziwakiem, a kobieta, która wszystkim daje dupę, jest normalna. Bo
@Meksykanin11

„Normictwo bywa tak odklejone, że nie jest sobie w stanie tego wyobrazić. Stare, znałem.”

Ja bym to napisał trochę w innym tonie. Bo to nie normictwo jest odklejone tylko tak wyglada życie większości: związek, wakacje, imprezy

To #przegryw jest odklejony jak nie potrafi zaspokoić swoich potrzeb życiowych i placze na tagu narzekając, ze to, ze tamto.
Jeszcze nie spotkałem nikogo kto na wypoku napisałby „k..wa znowu na te Malediwy muszę lecieć”
@sxilll: Co odpowiedziałeś? :p
Mnie kiedyś ziomek zapytał czy mam już jakieś dzieci xD To był mój pierwszy dzień w nowej pracy. Miałem wtedy 21 lat i oczywiście żadnej dziewczyny na horyzoncie XD Aż mnie zamurowało wtedy, ale nawet to było miłe, że pomyślał, że mogę mieć.

Najgorzej jak ktoś z góry zakłada, że nie mam nikogo, wtedy mnie to smuci. Ale im jestem starszy tym częściej ludzie zakładają, że kogoś